Як захищатись від агресора, якщо нас не можуть захистити від "тітушок" Труханова? – Шабунін

Канал 24
Як захищатись від агресора, якщо нас не можуть захистити від

У цій ситуації активістів обурила бездіяльність правоохоронних органів.

Читайте також: У БПП пояснили, чому їх депутат взяв на поруки Труханова

"Особливо гидко у цій ситуації, що Порошенко, Аваков, Яценюк розповідають про те, що ми захистимо країну від агресора, то вони не спромоглися захистити громадян від "тітушок" Труханова. 50 людей в капюшонах, камуфляжі були у приміщенні суду, вирішували, кому туди проходити, кому не проходити. Це взагалі що таке? Де Нацгвардія? Де поліція? Я розумію, що зручно стояти на вулиці, але ми ж не за це податки платимо", – прокоментував голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін у прямому ефірі 24 Каналу.

Також він заступився за працівників Антикорупційного бюро.

Коли різні депутати говорять про домовленості НАБУ, то це якась шизофренія. НАБУ розслідує справу, доводить її до підозри, доводить її до суду. Суд відпускає людину на поруки депутату від БПП. І депутати звинувачують НАБУ в домовленостях? Що має бути в головах людей, які це говорять? – обурився антикорупціонер.

Нагадаємо, 15 лютого Солом'янський районний суд Києва обрав запобіжний захід голові Одеси Геннадію Труханову. Його взяв на поруки депутат від БПП Дмитро Голубов. Перед оголошенням міри запобіжного заходу біля будівлі суду почались сутички.

Хто такий Дмитро Голубов, який взяв Труханова на поруки? Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка", голова "Інтернет-партії України". Станом на грудень 2017-го був власником 4376 біткойнів, що на той час було еквівалентно понад двом мільярдам гривень.

У 2005 році протягом 5,5 місяців перебував під слідством за звинуваченням у хакерському зломі американських банківських систем і крадіжці 11 мільйонів доларів. Повністю виправданий Солом'янським судом міста Києва у зв'язку з "відсутністю складу злочину".