Тренер «Естерсунда» Грем Поттер: Нам пощастило, що після першого тайму було 0:0

ZIK 2

Головний тренер шведського футбольного клубу «Естерсунд» англієць Грем Поттер прокоментував перемогу (2:0) своєї команди в гостьовому матчі першого туру групового етапу Ліги Європи УЄФА сезону-17/18 проти луганської «Зорі».

Тренер Естерсунда Поттер: Перемога над Зорею – історична для нас

Грем Поттер / фото: Є. Кравс

«Я дуже щасливий і гордий за своїх гравців. Вони бігали, грали, боролися. Було важко перебудовуватися в першому таймі, але нам пощастило, що після першого тайму було 0:0. У другому таймі Зоря додала, але нам вдалося перебудуватися – і ми виграли.

Провів заміну і передав з гравцем записку, яка обійшла всю команду? Нічого надзвичайного, просто тактична перебудова на полі. Як ви побачили – ми з чотирьох захисників перейшли на три. Це була установка, яку дали, щоб гравці швидше зрозуміли, як грати.

Було важко звикнути до поля і до атмосфери. Ми хотіли грати якомога вище, але не завжди виходило. Ми додали в захисті наприкінці матчу – і досягли результату. Ми підлаштовувалися під тактику Зорі, яка переходила з чотирьох півзахисників на три. Намагалися покращити свою гру – і це вийшло.

Це була історична перемога. Ми пишемо нову історію», – цитує Грема Поттера football24.ua.