Кувейт зацікавився спільним з Україною виробництвом літака Ан-178

Finance.UA
Кувейт зацікавився спільним з Україною виробництвом літака Ан-178

Представникам оборонних відомств Кувейту продемонстрували українську військову техніку. Держава Кувейт зацікавився спільним з Україною виробництвом літака Ан-178.

Про це заявив перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олег Гладковський, передає прес-служба РНБО за результатами його візиту до Кувейту.

“Радий констатувати, що представники оборонних відомств Кувейту виявили жвавий інтерес до нашого літака АН-178. Українська сторона готова почати переговори про співпрацю в цьому напрямку – як щодо продажу, так і щодо спільного виробництва”, – заявив Гладковський.

Читайте також: Американці вирішили інвестувати $150 млн у виробництво українських Ан-74

Так, в рамках візиту заступник секретаря РНБО зустрівся з головою Генштабу ЗС Кувейту генералом М. Аль-Хедр, директором Кувейтської інвестиційної адміністрації Фаруком Аль-Бастакі і першим заступником МЗС Кувейту Х. Аль-Джаралла.

Відзначається, що представникам оборонних відомств Кувейту продемонстрували, зокрема, безпілотний багатофункціональний бронетранспортер “Фантом-2”, ПТРК “Скіф” з керованими ракетами і легкий переносний ракетний комплекс “Корсар”. Також відбувся демонстраційний політ багатоцільового транспортного літака Ан-178.

“Вважаю дуже перспективним ринок Кувейту для розвитку співпраці у військово-технічній сфері, починаючи з бронетанкової галузі і високоточного озброєння, і закінчуючи масштабними авіаційними проектами”, – резюмував Гладковський.