Ірина Білик показала неочікуваний сюрприз на День Валентина від чоловіка

ТСН 1
Ірина Білик показала неочікуваний сюрприз на День Валентина від чоловіка

Коханий зірки втілив у життя її давню мрію.

Співачка Ірина Білик, яка випустила кліп на українськомовну ліричну пісню, розповіла фанам, що їй подарував на день Валентина чоловік Аслан Ахмадов.

Зірка поділилася з підписниками фотоблогу світлинами зі святкування Дня всіх закоханих з чоловіком, а разом з тим розповіла, що ж саме Ахмадов для неї влаштував.

Читайте також: Чоловік Ірини Білик показав їхнього підрослого сина

Виявляється, коханий зірки підготував їй справжній сюрприз. Вихідними Аслан, який працює в Москві, потайки прилетів до Києва. Чоловік Білик домовився з їхніми друзями, що вони відвезуть артистку до незнайомого місця.

Ірина Білик з чоловіком_4
instagram.com/bilyk_iryna

"Вихідними він прилетів до Києва, не кажучи мені нічого, підмовив моїх друзів, щоб вони запросили мене на зустріч в незнайоме місце. Я приїжджаю, а там ... Аслан організував прогулянку на конях! Я дуже давно хотіла покататися, але постійно не знаходилося часу. А він запам'ятав, що я сказала йому мимохідь, і виконав моє бажання", - захоплено розповіла Ірина у своєму Instagram.

Ірина Білик з чоловіком_1
instagram.com/bilyk_iryna
Ірина Білик з чоловіком_3
instagram.com/bilyk_iryna

За словами виконавиці, далі чоловік запросив її до ресторану на романтичну вечерю.

Читайте також: Ірина Білик розповіла, як повернула собі українське прізвище після русифікації нашої країни

Нагадаємо, що декілька місяців тому Ірина Білик зізналася, що чоловік посадив її на дієту. Артистка зайнялася своїм зовнішнім виглядом.