На Закарпатті між двома групами ромів стався конфлікт, поліція затримала 30 озброєних осіб

Новое Время 1
На Закарпатті між двома групами ромів стався конфлікт, поліція затримала 30 озброєних осіб

У суботу, 16 вересня, у місті Свалява Закарпатської області між місцевими мешканцями та групою жителів Великого Березного стався побутовий конфлікт, який мало не переріс у масові безпорядки.

Як повідомили в обласному управлінні поліції, у суботу вдень на вул.Гірській у Сваляві розпочалася бійка. У ході перевірки правоохоронці з’ясували, що на підмогу одній з конфліктуючих сторін вирушила група жителів Великого Березного та району.

Однак розвиток конфлікту вдалося припинити. Ввечері в місті Перечин на вул. Ужанській місцеві правоохоронці разом із спецпризначенцями з Ужгорода зупинили автомобілі, в яких було близько 30 чоловіків з Великого Березного та району. У двох машинах поліція знайшла зброю. Зокрема, 14 патронів до мисливської рушниці, пістолет, схожий на пневматичний, 6 дерев’яних біт, дві металеві труби.

За даними Закарпаття онлайн, між двома угрупованнями ромів стався серйозний конфлікт і поліція провела затримання однієї з груп.

Нагадаємо, 26 серпня 2016 року в покинутому будинку на околиці села Лощинівка Ізмаїльського району Одеської області виявили тіло дитини. Правоохоронці по гарячих слідах затримали представника ромської національності.

Після резонансного вбивства в селі спалахнули масові акції протесту. Селяни розгромили 6-7 будинків, в яких проживали 12 циганських сімей. Самі роми спішно покинули свої житла ще до приходу натовпу.