На виборчій дільниці на Земана накинулася активістка Femen (видео)

Дзеркало Тижня 2
На виборчій дільниці на Земана накинулася активістка Femen (видео)

Незважаючи на інцидент, Земан все одно проголосував.

На президента Чехії Мілоша Земана накинулася напівоголена жінка, вигукуючи: "Земан - повія Путіна".

Інцидент стався на виборчій дільниці у Празі в п'ятницю, 12 січня, повідомляє "Радіо Свобода".

Охоронці повалили жінку на підлогу, а Земана вивели з дільниці. Але через деякий час він все ж повернувся і проголосував.

У прес-службі руху Femen заявили, що акцію провела українка Ангеліна Діаш.

Читайте також: Чехія боїться дезінформації Росії під час виборів президента - FT

Нагадаємо, 12 січня в Чехії проходять вибори президента. Чинного главу держави Мілоша Земана підтримують, головним чином, виборці лівих поглядів, у той час як його суперники прагнуть заручитися підтримкою прихильників праволіберальних партій.

Згідно з даними соцопитувань, перший тур виборів не зможе виявити переможця. Найбільш імовірними учасниками другого туру вважають Земана і колишнього президента Академії наук Іржі Драгоша. Також висунули свої кандидатури музикант і підприємець Михайло Горачек і колишній прем'єр Мірек Тополанек. Всі вони критикують Земана за надто теплі, на їхню думку, відносини з Кремлем.

Земана підтримує також популістський політичний рух "Акція незадоволених громадян" (ANO) на чолі з мільярдером Андрієм Бабишем, який переміг на недавніх виборах до парламенту Чехії. Партія Бабиша отримала 78 місць із 200.

Детальніше про парламентські вибори в Чехії і новий уряд в країні читайте в матеріалі "Рівняння з одним відомим" автора Костянтина Федоренка для тижневика "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: Радио Свобода /
Залишайтеся в курсі останніх подій! Підписуйтесь на наш канал в Telegram