В Іспанії конфіскували одну з найбільших партій кокаїну

Сегодня 1
В Іспанії конфіскували одну з найбільших партій кокаїну

Поліція Іспанії виявила величезну партію кокаїну і ліквідувала іспано-британську організацію по торгівлі наркотиками, яку вона назвала "однією з найактивніших в Європі". Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Local.

Поліцейські затримали партію наркотиків вагою 1,2 тонни, що є однією з найбільших партій, коли-небудь знайдених на іспанській території. Під час операції затримано трьох громадян Великобританії і двоє іспанців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Злочинці доставили велику кількість кокаїну в північну Іспанію, а пізніше перевезли її на південь, де було налагоджено "інфраструктуру" для поширення невеликих партій в Британію або іншим кримінальних організаціям в Іспанії.

Для перевезення наркотиків наймали професійних водіїв вантажних автомобілів, які ховали кокаїн серед легального вантажу і перевозили стандартними маршрутами, щоб уникнути залучення уваги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Коли водій однієї з таких вантажівок зупинився в Гранаді, щоб розвантажити наркотики разом з допомогою двох інших членів організації, поліцейські їх заарештували.

Офіцери знайшли 483 посилки, в яких було 531 кілограм кокаїну. Пізніше були арештовані ще троє учасників мережі в місті Сараус, де офіцери за допомогою екскаватора дістали 678 кг наркотиків, захованих контрабандистами. Крім того, поліція також виявила занедбаний будинок в тому ж місці, яке використовувалося для вирощування марихуани.

Нагадаємо, в Києві двоє чоловіків організували міжрегіональний канал збуту наркотиків.