Штати впровадили додаткові санкції проти РФ

ВГОЛОС 1

Через агресію в Україні, США запровадили санкції ще проти 19 осіб (росіян та чиновників анексованого Криму) і 39 компаній, серед яких «дочки» російської «Транснефти».

Про це інформує Управління з контролю за іноземними активами Казначейства США.

До списку 19 фізичних осіб, стосовно яких США впровадили санкції, потрапив Олександр Бабаков - заступник голови Комітету Ради Федерації РФ з міжнародних справ. Бабакову належить українська група компаній «VS Energy», а також готель Прем'єр Палас в Києві і ялтинський готель «Ореанда». Він є мажоритарним акціонером низки українських енергетичних підприємств, у тому числі «Київобленерго».

Разом з тим, до списку секторальних санкцій OFAC потрапили численні «дочки» російської транспортної монополії «Транснефть». Як відомо, сама «Транснефть», разом із компаніями «Газпром», «Лукойл», «Газпром нефть» та «Сургутнефтегаз» перебуває під секторними санкціями з 2015 року.

До всього, США додали до санкційного списку ТОВ «Байк. В. Центр», засновником якого є лідер російського клубу «Нічні вовки» Олександр Залдостанов, та компанії російського ресторатора Євгенія Пригожина – «Конкорд Кейтеринг» та «Конкорд Менеджмент й Консалтинг».

«Вголос»