Світовий бренд відмовився від використання хутра

Експрес
Світовий бренд відмовився від використання хутра
Компанія Gucci офіційно заявила, що збирається відмовитися від використання натурального хутра в своїх колекціях. Відтепер на жодному показі бренду не буде використовуватися цей матеріал.
Таку заяву зробив гендиректор Gicci Марко Біззарі. За його словами, з 2018 року виробництво буде переходити на штучне хутро, а ті речі, які залишилися з натурального хутра, будуть розпродані якомога швидше. За словами Біззарі, хутро стало абсолютно недоречним елементом гардеробу, пише Радіо Максимум.
Ви думаєте, що натуральне хутро – це модно? А я вважаю інакше, тому ми й відмовилися від нього, – зазначив він.
Ініціатором такого рішення став креативний директор Модного дому Алессандро Мікеле. Він упевнений, що бренду вистачить креативності для того, щоб створювати нові колекції на основі еко-хутра.
Також Марко Біззарі заявив, що гроші, які будуть виручені від продажу старої колекції, підуть до фонду захисту тварин Humane Society International and LAV. Gucci розраховують на те, що зможуть таким чином привернути увагу інших колег "по цеху" та масово відмовитися від використання натурального хутра.
За допомогою такої екологічної політики, бренд планує звернути на себе увагу молодого покоління, яке турбується про захист тварин.