Кошулинський: Закликаємо владу у Львові зреагувати на побиття воїнів у «Старгороді»

ZIK 1

Львівська обласна організація ВО «Свобода» вимагає звернути увагу на системний прояв брутальної зневаги та грубих порушень громадянських прав у роботі ресторанно-розважального закладу «Старгород», що розташований у Львові. З відповідним депутатським зверненням 5 грудня 2017 року під час сесії депутат від фракції ВО «Свобода» Руслан Кошулинський звернувся до начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Валерія Середи, начальника Управління СБУ у Львівській області Олександра Ткачука.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

Подаємо основний текст звернення у повному обсязі:

«Нещодавно, 2 грудня 2017 року, в ресторані-пивоварні «Старгород» відбулась ганебна для патріотичного Львова подія, що дуже швидко набрала гучного суспільного резонансу. Відразу аж десять охоронців цього трактиру напали і жорстко скрутили та довгий час насильно утримували двох учасників російсько-української війни лише за те, що вони просили адміністрацію закладу не вмикати в час війни російськомовну музику. Прибулі за викликом поліцейські закували бійців у наручники та доставили їх у Личаківський відділок поліції, де вояків відразу відпустили за відсутністю у їхніх діях протиправного вчинку.

Виявилось, що подібна ситуація є штатною і характерною для «Старгорода», оскільки у такий спосіб адміністрація ресторану бореться з тими, хто не хоче слухати музику агресора.

Не виключено, що такі дії адміністрації «Старгороду» можуть бути свідомо спрямовані певними силами на штучне провокування громадського конфлікту і розпалювання ворожнечі, в тому числі і шляхом відкритої пропаганди культури країни-агресора.

Українські бійці попередили: якщо влада Львова не зреагує на побиття атовців в ресторані «Старгород», то вони реагуватимуть у свій спосіб.

Просимо правоохоронні органи забезпечити перевірку обставин щодо можливих антидержавницьких дій адміністрації ресторанно-розважального закладу «Старгород», що у Львові, спрямованих на штучне провокування громадського конфлікту і розпалювання ворожнечі в суспільстві, зокрема шляхом відкритої пропаганди культури країни-агресора та вжити належних заходів реагування».