Ассія Ахат стала єдиною українською артисткою, яка побореться за "Греммі"

Сегодня
Ассія Ахат стала єдиною українською артисткою, яка побореться за

Відома українська скрипалька та співачка Ассія Ахат готує "музичну бомбу". Нещодавно артистка презентувала в Лос-Анджелесі інструментальний альбом "All-in", який в цьому році подано на здобуття найпрестижнішої американської музичної премії "Греммі" в 8 номінаціях. Ахат стала єдиною українською артисткою, кому вдалося це зробити. Крім Асії за отримання нагороди будуть боротися Ріанна, Кеті Перрі та багато інших західних виконавців. Результати голосування оголосять в кінці січня наступного року.

Музичним продюсером альбому Ахат виступив 16-ти кратний володар "Греммі" Humberto Gatica, в різні роки працював із зірками першої величини, такими як Céline Dion, Michael Jackson, Andrea Bocelli, Cher, Mariah Carey, Tina Turner.

Відомі у всьому світі хіти звучать в "All-in" у виконанні скрипки та оркестру. Робота над альбомом тривала кілька років і проходила в різних містах – Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Парижі. У проекті брали участь культові музиканти і аранжувальники – Dean Parks, Tim Pierce, Vinnie Colaiuta, Tom Keane... В альбомі 13 композицій, кожна з яких є світовим хітом або зараховується до класики сучасної музики. Це кращі творіння різних років -ABBA, Queen, Michael Jackson, Céline Dion, Eric Clapton, Toni Braxton.

Цікаво, що в записі композиції Eric Clapton "Tears In Heaven" зіграв гітарист зі світовим ім'ям Dean Parks, який виконував партію гітари в оригінальній версії цього хіта.

"На студію під час запису спеціально для Dean привезли цілий фургон гітар: сучасні, унікальні, ретрогітари, яким немає ціни... Все було заставлено кофрами. Він вибрав близько двадцяти гітар, їх повісили з двох сторін на спеціальних стійках, і він грав на них, вибираючи різні тембри", – згадує Ассія.

Вихід цього альбому українська скрипалька вважає високою ступінню в своїй кар'єрі. "На цей рівень я піднялася насамперед в своїх же очах. Я багато імпровізувати, навчилася новим прийомам гри на скрипці... А головне, що зі мною працювали найвідоміші музиканти і продюсер першої величини", – говорить артистка. – Коли дала послухати альбом своєму консерваторською викладачеві, він плакав від радості за мене ... Заради цього проекту мені довелося практично переселитися на якийсь час в країну, де у мене нікого немає. Поруч були тільки музиканти. Після перших записів я виходила зі студії і розуміла, що у мене від психологічного і фізичного напруження болить все тіло. Грала я нескінченно: прокидалася о 4:00, брала скрипку і займалася, потім снідала, знову грала, об 11:00 їхала на студію, і так до 18:00. Продюсер Humberto Gatica говорив, що такого трудоголіка він ще не зустрічав".

Напомним, Ассия Ахат на Гавайях искупалась с акулами и показала фигуру в купальнике.

В августе Ахат презентовала видео на песню "Переплетает", а свой день рождения отметила в Нью-Йорке.