Гравець «Карпат» Олександр Гладкий: Не варто багато говорити, а доводити все на футбольному полі

ZIK

На повернення цього форварда чекає кожен львівський вболівальник, адже статистика виступів Олександра Гладкого у «Карпатах» чи не найкраща за всю його професійну кар’єру.

Сашко у короткому коментарі для Інформаційного центру ФК «Карпати» розповів про емоції після підписання контракту та атмосферу, яка панує зараз у команді.

«Радий, що повернувся у добре знайому мені команду. Скажу, що кожен з розумінням відноситься до ситуації, яка зараз склалась в клубі. На даний момент, думаю, що нам не варто багато говорити, а тільки доводити все на футбольному полі.

Впевнений, що найближчим часом все налагодиться. Адже я вірю в цю команду, вірю у наших хлопців. Так, сьогоднішні «Карпати» дещо інші, аніж ті, що закінчували минулий чемпіонат. Це вже минуле, потрібно рухатись вперед,. З новою командою маємо досягати тих завдань, котрі перед нами поставило керівництво.

Туреччина, Англія? Повторюсь, що про минуле говорити немає сенсу. Я підписав контракт з «Карпатами», тому всі мої думки пов’язані виключно з цією командою», – підсумував Олександр.

Додамо, що Франціско Ді Франко віддав 21-й номер Олександру. Відтепер Ді Франко виступатиме з 20-ою на спині.

До слова, сьогодні по обіді, разом з командою Олександр Гладкий вирушить до Запоріжжя, де в неділю, 17 вересня, луганська «Зоря» прийматиме львів’ян.