У березні в Україні почнуть будувати вже бетонні дороги

АСН 1
У березні в Україні почнуть будувати вже бетонні дороги
У березні в Україні почнуть будувати вже бетонні дороги

Україна вже в березні почне проект щодо відмови від асфальтних доріг і переходу на бетонні, як у США і ЄС. Про це на прес-конференції заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає кореспондент АСН.

"Для нас дуже важливо перейти до бетонних доріг в Україні. Для цього у нас є всі можливості і технології. І я вірю, що вже в березні ми ухвалимо остаточне рішення щодо застосування всіх норм і стандартів будівництва бетонних доріг, які замінять асфальтові", - заявив він.

З його слів, поточного 2018 року на реконструкцію та будівництво доріг всіх значень в Україні планується витратити 50 млрд грн, що передбачено бюджетом Дорожнього фонду. "У цьому процесі Україна може застосувати стандарти, які вже існують в США або ЄС... Моя мрія, як міністра, щоб принаймні схід і південь України мали бетонне покриття автодоріг. Ми розуміємо, що альтернативи бетонним дорогам немає", - сказав він.

Раніше міністр вже анонсував будівництво перших доріг з бетону. "Це будуть дороги Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської областей. Це буде принаймні південна частина дороги, яка з'єднає Гданськ і Одесу", - обіцяв він.