Тіллерсон: Росія озброює бойовиків на Донбасі

Сегодня
Тіллерсон: Росія озброює бойовиків на Донбасі

Держсекретар Рекс Тіллерсон вважає, що війна на Донбасі підтримується Росією, яка озброює бойовиків і воює на їхньому боці. Про це він заявив під час виступу на засіданні Ради міністрів ОБСЄ у Відні.

Він нагадав, що Росія не виконує Мінські угоди, а Україні порадив не зупинятися в питанні виконання домовленостей.

"Більше цивільних осіб вбито в 2017 році, ніж в 2016. У листопаді порушення режиму припинення вогню в Донецьку і Луганську зросли на 60%. Ми повинні чітко розуміти джерело цього насильства. Росія озброює, керує, готує, воює на боці антиурядових сил. Ми закликаємо Росію і її маріонеток припинити їхню агресію, залякування і атаки на спостерігачів ОБСЄ", – сказав Тіллерсон.

Нагадаємо, на цьому ж засіданні ОБСЄ держсекретар озвучив умови для Росії щодо України. Тіллерсон заявив, що антиросійські санкції не будуть скасовані до повного виведення російських військ з України.

Як раніше говорив спецпредставник США по Україні Курт Волкер, рішення щодо Донбасу приймає Путін, але він ще не визначився. Він розраховує, що в переговорах з Росією вийде досягти домовленостей щодо Донбасу, які влаштують всі сторони.