Закон про освіту: Клімкін зробив заяву після переговорів з главою МЗС Угорщини

Сегодня
Закон про освіту: Клімкін зробив заяву після переговорів з главою МЗС Угорщини

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін на зустрічі з угорським колегою Петером Сийярто заявив, що Київ не має наміру закривати школи або звільняти вчителів. Про це він заявив на спільній прес-конференції, повідомляє в Twitter прес-секретар МЗС Мар'яна Беца.

"У нас відбулася з Петером Сийярто відверта розмова на основі аргументів, а не інтерпретацій, на основі фактів, а не міфології", – заявив Клімкін.

"Закон про освіту не спрямований проти якоїсь меншини. Кожен співвітчизник має, крім рідної, засвоїти і державну мову", – додав він.

"Україна не має наміру закривати школи, звільняти вчителів", – заявив Клімкін.

.jpg_156

Нагадаємо, вчора, 11 жовтня, Національне антикорупційне бюро повідомило про затримання заступника міністра оборони і директора департаменту держзакупівель Міноборони за підозрою в розтраті понад 149 млн грн держкоштів при закупівлі палива.

Як розповідав керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, всього в рамках кримінального провадження щодо розтрати 149 млн грн при закупівлі палива для Міністерства оборони затримано чотирьох осіб.

У свою чергу в Міноборони підтвердили інформацію про затримання одного із заступників глави відомства, а також керівника Департаменту державних закупівель та поставок матеріальних ресурсів.