Спецрепортаж: Слідами 17 жовтня. Пролог

Сегодня 15
Спецрепортаж: Слідами 17 жовтня. Пролог

Яку акцію планує провести людина без громадянства Міхеїл Саакашвілі разом зі своїми прихильниками в центрі столиці 17 жовтня? Чому ідейні натхненники протестів вже відмежовуються один від одного ще до їх початку? І чому організатори вже поспішають назвати свої заходи "Третім майданом"? Дивіться сьогодні о 23.20 – у сенсаційному спеціальному репортажі-розслідуванні "Слідами 17 жовтня. Пролог".

Нагадаємо, 10 вересня екс-президент Грузії, екс-глава Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі прорвався в Україну.

Його прихильники, які зібралися в ПП "Шегині", прорвали кордон з української сторони. Під час інциденту 11 бійців Національної поліції і 5 Держприкордонслужби отримали тілесні ушкодження.

12 вересня Саакашвілі підписав протокол, складений представниками Держприкордонслужби України, згідно з яким він незаконно перетнув держкордон 10 вересня в пункті пропуску "Шегині", але разом з адвокатами екс-губернатор вніс до нього свої зауваження і заперечення.

Дивіться також спецрепортажі "Слідами популіста. Без громадянства" і "Слідами популіста. Без громадянства: частина друга" про екс-голову Одеської ОДА Міхеіле Саакашвілі.