У Києві водій виїхав на зустрічну і зіткнувся з авто, є загиблий

Українська правда 11

У столиці на вулиці Стеценка водій Mazda, який за словами свідків, був п’яний, врізався у машину Mitsubishi Colt. Пасажир Mitsubishi загинув, водія відвезли в лікарню.

Про це повідомляє кореспондент УП.

"Mazda намагалась перетнути подвійну суцільну на розворот і влетіла в Mitsubishi Colt, яка рухалася в другій смузі - в своєму напрямку. Від удару Mitsubishi розвернуло. Пасажир Mitsubishi загинув, водія повезли в лікарню. Водія Mazda забрала поліція, начебто на експертизу", - зазначає кореспондент.

У водія Mitsubishi переламані ноги. За інформацією свідків, водій Mazda спочатку відмовився на місці пройти тест на вміст алкоголю в крові. Він викликав адвокатів, приїхали троє людей. Водій мовчав і не відповідав на запитання свідків та учасників ДТП.

ДТП трапилось на вулиці Стеценка, одразу біля МРЕВ-1.

За непідтвердженою інформацією свідків та ЗМІ, водій Mazda - заступник начальника Сервісного центру МВС 8043 (Петрівка) Володимир Найда. Крім того, він не зазначив авто Mazda у своїй декларації за 2016 рік.

Володимир Найда був заступником начальника МРЭО-3 при владі Януковича і Захарченка. Він пройшов атестацію і працює в оновленому і реформованому Сервісному центрі.

Євген Будерацький, Марія Думанська УП