РФ "не бачить логіки" в розміщенні миротворців ООН на кордоні

5 канал
РФ

Росія "не бачить логіки" у пропозиції Держдепу США щодо розміщення миротворців ООН на кордоні РФ та України. Про це заявила спікер Ради Федерації Валентина Матвієнко, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ТАСС.

"Йшлося про те, що сьогодні на території Донбасу на лінії зіткнення працює місія ОБСЄ. І миротворці потрібні, щоб забезпечити безпеку ОБСЄ, тому що в ОБСЄ немає можливості збройної охорони тих співробітників, які беруть участь в цій місії", – заявила Матвієнко журналістам.

За її словами, "якщо хтось починає вже диктувати якісь інші умови, то вони не розуміють, що відбувається в зоні конфлікту".

"А ті, хто хотів би оточити жителів самопроголошених республік Донбасу колючим дротом і знищити просто цих людей, я думаю, цей задум ні у кого не пройде", – додала спікер.

Як повідомляв 5.UA, пропозиція РФ щодо розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі може завдати більшої шкоди, аніж принести користі. Сам факт пропозиції треба проаналізувати. Про це заявив спеціальний представник Держдепу США з питань України Курт Волкер.