У Луцьку мати з сином готуються до незвичайного забігу

Сегодня
У Луцьку мати з сином готуються до незвичайного забігу

Щодня лучанка долає 10 кілометрів. Але не одна – а з сином, якого прикував до коляски ДЦП. Проте, щоранку Галина одягає синові кросівки. Хоча Саша і не ходить, але не пропускає жодного тренування. Дистанцію Галина вибрала поруч з гуртожитком, де живе сім'я. Чоловік – військовий, і зараз знаходиться в Ліберії із миротворчою місією. Старший син вже дорослий – живе і працює в столиці. Тому Галина займається собою і 12-річним Сашком.

Раніше, в Івано-Франківську оголосили війну підлітковому і дитячому алкоголізму. Тепер в школах проводять уроки тверезості. На одному з них замість вчителя – Олег Андрухів. Кандидат юридичних наук і професійний тамада, останні шість років на алкоголь навіть не дивиться.

Нагадаємо, в Кременчуці Полтавської області місцеві жителі за свій рахунок побудували так званий "Будинок милосердя" – центр, де приймають всіх, хто опинився за межами нормального життя: бездомних, немічних, алко- та наркозалежних.

Засновник центру – Вадим. Він 10 років тому приїхав сюди разом з дружиною і взяв кредит в банку на три роки, щоб облаштувати центр. Раніше у нього були проблеми з наркотиками, мав судимість. Зараз же він допомагає іншим вести нормальне життя.