ДСНС переходить на посилений режим на період святкування Дня захисника України

Цензор.НЕТ 2
ДСНС переходить на посилений режим на період святкування Дня захисника України
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ДСНС.
У кожному регіоні України проводиться уточнення місць масових заходів, посилений моніторинг пожежної безпеки на потенційно небезпечних об'єктів і об'єктів державного значення, здійснюються профілактичні відпрацювання з населенням щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
Зазначається, що з 12 по 17 жовтня організовано взаємодію з місцевими органами влади, територіальними органами Національної поліції України, регіональними службами цивільного захисту з питань техногенної і пожежної безпеки на об'єктах, залучених у проведенні заходів із відзначення Дня захисника України, і в спільних діях у разі виникнення надзвичайних ситуацій та подій. Також буде здійснюватися посилений моніторинг пожежної обстановки в природних екосистемах.
"Загалом, до 8 ранку 17 жовтня на цілодобовому чергуванні перебуватиме близько 7000 рятувальників і понад 2000 одиниць техніки ДСНС. А також, в готовності до застосування для забезпечення реагування на надзвичайні ситуації та надзвичайні події перебуваєі авіація ДСНС, а саме: вертоліт "Єврокоптер" і літак Ан-30", - сказано в повідомленні.