Акція перед представництвом ЄС: намалювали мапу Росії з колоніями та СІЗО (Відео)

5 канал
Акція перед представництвом ЄС: намалювали мапу Росії з колоніями та СІЗО (Відео)

Мапу Росії намалював крейдою на асфальті біля входу до представництва Євросоюзу в Україні художник Володимир Кузнєцов. До нього долучилися й інші небайдужі, які позначили на цій карті колонії та ізолятори, де утримують українських бранців, передає "5 канал".

Таким чином хотіли нагадати європейським політикам про режисера Олега Сенцова, який рівно місяць відмовляється від їжі у російській в'язниці, вимагаючи звільнити усіх українських політв'язнів.

Крім того, закликали активісти й до політичного бойкоту Чемпіонату світу з футболу, який сьогодні стартує у Росії. А ще – просили Європарламент запровадили санкції проти людей, які причетні до незаконного ув'язнення українців.

"Треба якнайбільше тиснути на міжнародну спільноту для того, щоб імідж країни-агресора не був піднятий за рахунок Чемпіонату світу з футболу", – прокоментувала учасниця акції Галина Джекаєва.

"Вимагаємо також від європейських представників, щоб вони ввели санкції саме до причетних людей, які впливали на те, щоб з'явилися ці заручники", – зазначив учасник акції Володимир Кузнєцов.