Мінекономрозвитку обіцяє швидку появу Офісу розвитку малого і середнього бізнесу

Дзеркало Тижня 3
Мінекономрозвитку обіцяє швидку появу Офісу розвитку малого і середнього бізнесу

Фінпідтримку Офісу забезпечить Євросоюз.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі знаходиться на заключному етапі створення Офісу розвитку малого і середнього підприємництва, який буде виконувати консультативно-дорадчі функції при цьому міністерстві. Координувати його діяльність буде заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефедьов. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

"Створення Офісу передбачено Стратегією розвитку малого і середнього підприємництва в Україні до 2020 року, яку уряд ухвалив 24 травня минулого року. Очікується, що Офіс розвитку малого і середнього підприємництва стане перехідним етапом перед прийняттям рішення про створення державної установи з реалізації політики розвитку підприємництва", - повідомляє відомство.

Наголошується, що фінансову підтримку Офісу буде забезпечувати Євросоюз через проект підтримки підприємництва Forbiz.

Дивіться також фото: Заступник директор київського дитячого театру вимагав у підприємця хабар у 200 тис грн

Повідомлялося, що Кабінет міністрів створив Раду з питань торгівлі та сталого розвитку. Цей орган очолить заступник міністра економічного розвитку і торгівлі - Торговельний представник України Наталія Микольська.

Як писало DT.UA, якщо втрати держбюджету від існування офшорних схем складають 50– 65 млрд грн на рік, а від "сірого" імпорту і контрабанди — 25-70 млрд грн, то бюджетні втрати від псевдопідприємництва — всього 0,7–3 млрд, а від заниження оборотів — 1-1,5 млрд грн.

Детальніше про регулювання бізнесу в Україні читайте в матеріалі Сергія Следзя "Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна: "Не задушать. Не дамо..."" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA /
Залишайтеся в курсі останніх подій! Підписуйтесь на наш канал в Telegram
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter