Альона Співак

Чому навчались випускники військових навчальних закладів на Львівщині?

На базі навчального полігону «Раковець» військової частини 4114 завершилися навчальні збори з офіцерами-випускниками Національної академії Національної гвардії України 2020 року, які прибули для подальшого проходження військової служби у військові частини Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України та до військових частин 3007, 3043 та 3045 НГУ.

Формат проведення зборів дещо змінився, так як пандемія коронавірусу внесла свої корективи. Всі заходи проводилися з дотриманням протиепідемічних вимог.

Головний акцент під час заходу робився на підвищення рівня професійної підготовки офіцерів-випускників, вивчення основних питань з організації службово-бойової діяльності, практичного виконання службово-бойових завдань, а також відпрацювання завдань бойової підготовки в польових умовах. Адже в ході служби офіцери повинні володіти високим рівнем знань аби проводити заняття з підлеглим особовим складом, керувати повсякденною діяльністю підрозділів.

Серед присутніх випускників лейтенант Владислав Подолян, який проходить військову службу у військовій частині 3028. Він розпочинав свою військову кар’єру з солдата строкової служби. Згодом підписав контракт та вирішив не стояти на місці, а щось змінювати у своєму житті та піднятись кар’єрними сходинками. Маючи вже одну вищу освіту та спеціальність «інженера із землеустрою та кадастру» та відучившись півтора року в Академії НГУ, Владислав отримав довгоочікувані офіцерські погони.

«У статусі офіцера вбачаю перспективу в своїй кар’єрі, адже притримуюся думки, що завжди потрібно ставити перед собою ціль і невпинно до неї йти, - розповів новоспечений офіцер. – Перебуваючи тут, я здобуваю такі необхідні для мене знання, які пригодяться мені в подальшій службі. Тут поєднується теорія з практикою. В Академії нас навчали вузької спеціалізації, а тут я отримав знання, які розкривають суть не лише певної посади, а військової служби в цілому. Особисто для мене, з усього потоку інформації найбільш цікавими та повчальними були заняття з професійно-психологічної підготовки, де навчали шукати підхід до кожного військовослужбовця. Проте, щоб не трапилося, у кожному випадку потрібно цінувати людські якості», - поділився своїми враженнями від здобутих навиків лейтенант Владислав Подолян.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie