Прес-офіцер військової частини 4114 НГУ

З присмаком спортивних перемог у цивільне життя

Час лине швидко. Військовослужбовці, які півтора року тому прийшли до військової частини 4114 на строкову службу, вже звільняються в запас. Однозначно, час проведений на службі, залишиться в їх пам’яті надовго.

Однак, деякі хлопці можуть справді пишатися тим, що за цей період вписали своє ім’я в історію частини.

Старший солдат Василь Столярчук приніс 45 полку імені Олександра Красіцького не одну перемогу в спортивних змаганнях. Він завжди здобував призові місця, а кожну вільну від служби хвилину, займався тренуванням аби покращити свою спортивну форму. До служби в армії Василь професійно займався футболом, проте у військовій частині розширив свій спортивний кругозір, виступаючи у таких видах як атлетичне багатоборство, семиборство, футбол, поліатлон, легка атлетика, де він був капітаном команди. А крім того, його знають усі солдати строкової служби, так як він проводив ранкові фізичні зарядки та інструктажі з добовими нарядами і внутрішніх варт по прийомах рукопашного бою у ролі позаштатного інструктора з фізичної підготовки.

«Ну як кажуть в нас,військових, «Закат»🏆🔥. Це була дуже цікава служба для мене,ще один крок в моєму житті. Хочу подякувати тренерам за підготовку, начальнику фізичної підготовки і спорту майору Олександру Хайнасову за таку довірубути одним із елітних військових,а саме спортсменом військової частини 4114. Це були незабутні півтора року! В такій команді, з такою підготовкою повинні бути лише перші місця 💪. Ми найсильніша військова частина в Україні. Обіцяю в подальшому займатися і тільки покращувати свої результати, щоб з гордістю майор Хайнасов міг сказати: "Це був мій один із найкращих спортсменів"💪. Дякую за службу !!!», - з ноткою захоплення в голосі розповів гвардієць Василь Столярчук.

В планах на майбутнє – служба у спецпідрозділі поліції, у яких військова служба – стартовий майданчик. Ну і звичайно продовжувати займатись футболом, а саме у київському«Арсеналі».