Альона Співак

Прес-офіцер військової частини 4114 НГУ

Гвардійський патруль став свідком автотрощі та зупинив протиправні дії нетверезого водія

19 листопада 2020 року гвардійці військової частини 4114, патрулюючи вулицею Стефаника, що в Галицькому районі Львова, став свідком того, як позашляховик марки Mercedes-Benzв’їхав в автомобіль марки BMWта крім того вдарив ще й припарковане авто. Останнє в свою чергу вдарило припарковане попереду авто.

Нацгвардійці вжили заходи щодо незалишення водієм місця скоєння ДТП та повідомили поліцію про подію. Автомобіль порушника майже залишився неушкодженим. Сам же водій ледве вийшов з авта. Від нього відчувався різкий запах алкоголю і були очевидні ознаки сильного алкогольного сп’яніння. Після приїзду поліції з другої спроби порушник все ж таки погодився пройти перевірку на пристрої Drager, оскільки він намагався переконати правоохоронців, що він не п’яний, а йому просто стало зле. Результат був вражаючий – 3,11 проміле.

В результаті на чоловіка склали два адмінпротоколи: за статтею 124(Порушення правил дорожнього руху, що призвело до дорожньо-транспортної пригоди)та статтею 130(Керування транспортним засобом в стані сп’яніння)КУпАП.