Альона Співак

Львівські нацгвардійці відвідали учнів до Дня захисника України

У Львові військовослужбовці 45 полку імені Олександра Красіцького Національної гвардії України провели «Урок мужності» серед учнів старших класів середньої загальноосвітньої школи №48. Гвардійці розповіли учням про функції Національної гвардії України, умови проходження військової служби у лавах НГУ, основні завдання повсякденної та службово-бойової діяльності військової частини та її участь в АТО (ООС).

Лейтенант Іван Шариков, відповідаючи на запитання, розповів учням, що він, ще будучи солдатом військової служби за контрактом, в 2014 році разом з військовою частиною 4114 виїжджав на схід України аби боронити її територію. Не злякавшись всіх тих подій, він вступив до Національної академії НГУ, щоб стати офіцером. Кілька місяців назад Іван повернувся до Львова після тримісячного виконання службово-бойових завдань в ООС.

Своєю життєвою історією та особистим прикладом він надихав хлопців та дівчат любити та захищати Батьківщину.«Такі заходи є вкрай важливими для формування свідомості молодді та їх патріотичного виховання. Дуже приємно, що захисники для них в пошані», - зазначив нацгвардієць.

Наприкінці заходу військовослужбовцям вручили листівки від дітей, які власноруч написали побажання захисникам та намалювали малюнки. Для військовослужбовців, які боронять рубежі України на сході, це найцінніші подарунки, тому що вони завжди нагадують заради кого вони ризикують власним життям.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie