Гвардійці військової частини 4114 Анастасії Німець присвоїли майстра спорту міжнародного класу

Протягом семи днів, з 18 по 24 серпня, на базі Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України у місті Львові проходив Відкритий літній чемпіонат України з кульової стрільби. За почесний трофей окрім чоловіків боролися понад 60 жінок віком від 21 року зі всієї України.

Військовослужбовець за контрактом старшина Анастасія Німець,випускниця Львівського училища фізичної культури, у вправі ПП-3 зуміла здобути 573 очки і таким чином виконала норматив майстра спорту міжнародного класу.

Крім того, вона виборола - 1 місце (ПП-3, командою), 2 місце (МП-5, особисто), 2 місце (МП-5, командою).

Гвардійка за півтора року служби зробила вагомий внесок у розвиток спорту в Національній гвардії України. Зокрема вона зайняла 2 особисте місце в Західному оперативно-територіальному об’єднанні з прикладної та практичної стрільби. А за підсумками двох вправ ПМ-4, ПМ-7 посіла 1 особисте місце в Західному оперативно-територіальному об’єднанні.

Керівництво військової частини 4114 привітало Анастасію Німець з її успіхами на спортивній ниві та подякувало за службу. Увесь колектив частини приєднується до вітань.

Гвардійка не планує на цьому зупинятися. Далі в неї участь в чемпіонаті України імені Кукси А.П. Адже її життєве кредо: «Бути у всьому першою».

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie