Молоді гвардійці проходять стажування по охороні громадського порядку

Підготовка молодих фахівців з охорони громадського порядку - кропітка робота, адже їх потрібно навчити усіх нюансах несення служби, в тому числі етиці спілкування з громадянами. Не потрібно забувати й те, що іноді блогери аби збільшити свій рейтинг, пробують спровокувати патрульних на неввічливі коментарі чи неправомірні дії. В такому випадку потрібно бути стриманим та не йти на провокації. Та в будь-якому випадку найкращий аргумент – знання. Саме з теорії розпочинається підготовка. Неабиякого значення в подальшому має відпрацювання знань на практиці. Інструктори під час навчання намагаються створити умови наближені до реальності, щоб гвардійці спробували себе у різних обставинах і змогли змоделювати свою поведінку.

«Коли ви підходите до ймовірного порушника, перш за все потрібно в голові прокручувати можливий варіант розвитку події. Ви повинні оцінити всі за та проти. Пам’ятайте, що порушник може бути підготовленим. Крім того, ви повинні бути готовими, що на вас можуть здійснювати психологічний тиск. Однак кожен випадок унікальний, тут немає шаблону дій. Наприклад, конвоювання, варта – це стандарт, а ось патрулювання – це свого роду «малювання картини». Ти художник і від тебе все залежить. І ти наперед не знаєш, який буде результат», - навчає своїх підлеглих командир взводу старший лейтенант Костянтин Кравченко, в якого за плечима 19 років патрулювання.

Неабиякий досвід патрулювання допомагає гвардійцям візуально визначити в натовпі правопорушника. Головне звертати увагу на, здавалось, дрібнички – поведінку, рухи, зовнішній вигляд, манеру бесіди. Дуже допомагає коли більш досвідчені патрульні діляться своїм досвідом з молодшими, розповідають про випадки, які траплялись під час несення служби з охорони громадського порядку. В фізичному плані патрульні мають бути спринтерами, тому що якщо ви не наздогнали порушника за 100-200 метрів – ви вже його не наздоженете, адже екіпіровка буде заважати вам швидко рухатись.

Солдати, які прибули в патрульні підрозділи, намагаються вбирати всю інформацію, яку їм подають, як губка, адже все це може пригодитися їм під час несення служби.

«Мені подобається патрулювати містом, слідкувати за порядком на вулицях. Це цікаво і в той же час дуже відповідально. Хоч я ще молодий, однак я помічаю, як все більше молоді бажає спробувати наркотики і не вбачає в цьому нічого поганого. Я так не вважаю. Тому для мене одне з головних задач під час патрулювання – зменшити обіг наркотичних засобів на вулицях міста», - поділився своїми думками солдат Олександр Трач.

А тим часом молоді військовослужбовці вийшли на патрулювання Львова сповнені сил забезпечити порядок на вулицях міста.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie