Anastasya Fomenko

Менеджер по развитию бизнеса в Украина сервиса международных денежных переводов TransferGo

За 8 місяців 2020 року українці переказали понад 250 млн євро з-за кордону — TransferGo

Згідно з даними онлайн сервісуTransferGoв 1-2 кварталі 2020 року кількість транзакцій з-за кордону в Україну збільшилася у 2 рази, в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. В цілому, за 8 місяців 2020 року українці здійснили понад 1,2 млн транзакцій з-за кордону і переказали на батьківщину понад 250 млн євро за допомогою сервісу TransferGo.

"У ці дні наша компанія святкує 8-річчя", — коментує Даумантас Двілінскас, співзасновник і генеральний директор TransferGo. — "До восьмої річниці ми підійшли з чудовими бізнес результатами: за 8 років сервіс TransferGo реалізував понад 8 мільйонів грошових переказів по всьому світу на суму понад 2,5 мільярда євро. Понад 2 мільйонів користувачів відправили гроші своїм рідним і близьким за допомогою нашого сервісу і, завдяки інноваціям, які ми постійно впроваджуємо в наш продукт, заощадили до 90% на вартості грошових переказів. Ми стрімко ростемо і впевнені, що зможемо зробити ще більше".

"Сервіс TransferGo першим запустив безкоштовні перекази з-за кордону в Україну, за останній рік нам вдалося скоротити час доставки безкоштовного переказу з трьох днів до одного дня, а також надати можливість українським мігрантам відправляти гроші з Європи на картки та рахунки всіх українських банків", — зазначає Анастасія Фоменко, менеджер з розвитку бізнесу TransferGo в Україні. — "Тільки за 8 місяців поточного року українці зробили стільки ж переказів, скільки сумарно було відправлено за 2018-2019 роки"."Під час обмежень на подорожі та особисті зустрічі, нестабільної економічної ситуації і непередбачуваного майбутнього, моральна, емоційна і фінансова підтримка з боку рідних і близьких як ніколи важлива. Ми дуже раді, що українці в усьому світі цінують і люблять TransferGo, безсумнівним свідченням чого є динамічне зростання обсягу грошових переказів через наш сервіс", — додає Анастасія.

Нагадаємо, в червні 2020 року сервіс TransferGo був запущений на 11 нових ринках, для українців грошові перекази з-за кордону стали доступні на картки та рахунки всіх українських банків.

Про TransferGo

TransferGo — це глобальний онлайн-сервіс, що забезпечує вигідні, швидкі та надійні міжнародні грошові перекази. Компанія TransferGo була заснована у 2012 році у Великобританії зі штаб-квартирою у Лондоні. На сьогодні компанія забезпечує грошові перекази в 40 валютах у 67 країнах Європи, Азії, США, Канади, Латинської Америки і Африки з офісами в Берліні, Вільнюсі, Стамбулі й Варшаві.

У 2018 році компанія була номінована як "Найдинамічніший стартап року" на TechCrunch Europas Awards 2018 і занесена в число п'яти найбільш перспективних стартапів у Великобританії в TheNextWeb.

У вересні 2019 на конференції Global Payments Day в Києві компанія TransferGo отримала премію в номінації "Newcomer 2019".

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie