ВІДЕО - ПОСЛАННЯ ВІД ДІДУСЯ ДО УСІХ ЖИТЕЛІВ ЗЕМЛІ

ВІДЕО - ПОСЛАННЯ ВІД ДІДУСЯ ДО УСІХ ЖИТЕЛІВ ЗЕМЛІ

Нещодавно мережею поширилось відео про дідуся з Чернігівщини, який звернувся до всіх людей на Планеті, з надією бути почутим, та закликав їх гуманно ставитись до тварин.

Навесні активісти ГО “Відкриті клітки Україна” та “Molodiya festival” розшукали 83-річного мешканця Ніжина, який за станом здоров'я, відмовився від споживання їжі тваринного походження. Віктор Павлович - герой сюжету - чудово себе почуває, адже вже 36 років не їсть м'яса.

У своєму посланні герой ролика побажав усім завжди бути здоровими, не починати воєн і не проливати кров. Також він вважає, що треба гуманно ставитися до всього тваринного світу, тому що людина для тварини — це друг, і у тварин також є душа.

“Найкраще, звичайно, харчуватися не м'ясними продуктами. - каже Віктор Павлович - Краще садити овочі, ніж влаштовувати бійню і цим насолоджуватися.”

Повчальне та надихаюче відео, яке готувалось спеціально до світлого свята Великодня, тут.

А, не лише надихнутись, а й спробувати веганство вам допоможуть: “Веган Челендж” - 22-денна безкоштовна програма з переходу на веганство, новий раунд якого, розпочнеться уже 1 травня, та “Здорово Їмо” - кампанія, яка пропагує рослинне харчування з порадами, книгами рецептів та гайдами, зібраними на їхньому сайті.

Відмовлятись або зменшувати кількість вживання м'яса важливо, адже щороку заради їжі вбивають 72 мільярди наземних тварин. Спробуй рослинне!

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie