Андріана Федевич

Відкриті Клітки - давайте допомагати тваринам разом!

НОРКОТРАФІК — ПРЕМ'ЄРА ФІЛЬМУ ПРО ХУТРОВЕ ВИРОБНИЦТВО В УКРАЇНІ

10 березня на YouTube каналі блогера та журналіста Дениса Казанського відбулась прем'єра документального фільму про хутрові ферми в Україні під назвою “Норкотрафік”, знятого активістами громадських організацій “Відкриті клітки Україна” та “Єдина Планета” за підтримки Fur Free Alliance.

Дивіться фільм за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=OCLsn11CfMg&ab_channel=DenisKazanskyi

Команда “Відкритих кліток” та “Єдиної Планети” проїхали всю країну для того, щоб дізнатися більше про хутрове виробництво. За час багатоденної подорожі активісти зафільмувати багато матеріалу та вперше в Україні ми демонструємо десятки кадрів звіроферм України зсередини.

Вже 13 країн Європи заборонили хутрове виробництво на своїх територіях. Основні причини заборони — економічні, екологічні та гуманні, а в останній рік додалась ще одна причина: інфікування вірусом SARS-CoV-2, що викликає COVID-19 на норкових фермах. Тому припинення виробництва хутра в Україні — запобігання переносу небезпечного бізнесу в нашу країну.

Автори фільму стверджують, що офіційна статистика неправдива і справжня кількість хутрових ферм в Україні невідома. У відео демонструються кадри з норкової ферми в с. Кам'янка Житомирської області, яка, за інформацією авторів, працює "в тіні". Також у докфільмі видно порушення екологічного законодавства, зокрема, несанкційоване захоронення тушок тварин, скидання рідких відходів, порушення гігієнічних та санітарних норм під час утримання тварин і перевезення відходів тощо.

“Щороку офіційно в Україні заради хутра вбивають близько 1 млн тварин. І ця цифра постійно росте. Хутрові ферми своєю діяльністю буквально знищують екологію, шкодять людському здоров'ю та є прямою загрозою поширенням коронавірусу. Тоді, коли хутро вже давно не є необхідністю чи навіть трендом, — ділиться голова ГО “Відкриті клітки Україна” Катерина Бєлкіна. — То може вже прийшов час залишити це криваве виробництво в минулому?”

Також нагадуємо, що 21 грудня 2020 року на сайті Президента України була зареєстрована петиція за заборону виробництва хутра на території України.

“Ще три роки тому жодна людина в Україні не говорила про закриття хутрових ферм. Але усвідомлення настільки динамічно приходить, що зараз вже соціологічні дослідження показують, що 54% українців за заборону хутрових ферм в Україні”, — розповідає Павло Вишебаба, голова ГО “Єдина Планета”.

Російський телевізор нагнітає пропаганду - Час новин: підсумки дня - 13.

Російський телевізор нагнітає пропаганду - Час новин: підсумки дня - 13.

По той бік гібридного фронту. Паралельно з накопиченням техніки на кордоні, російський телевізор несамовито нагнітає пропаганду. Тепер не зненацька. Російська ескалація на відміну від 2014 - в центрі уваги НАТО, ЄС і США. Захід методично попереджа...

Як Туреччина відреагує на атаку Росії проти України.

Як Туреччина відреагує на атаку Росії проти України.

Вторгнення Росії на територію України є ризикованою справою для Володимира Путіна. Однак якщо це відбудеться, то Туреччина не зможе залишитись осторонь обговорення цього питання. Читати на сайті:

1

Провальна тактика Міносвіти щодо дистанційного навчання, Підгорає.

Провальна тактика Міносвіти щодо дистанційного навчання, Підгорає.

Всі київські діти ідуть на карантин. Від 14 квітня у столиці закривають дитячі садочки, школи та вищі навчальні заклади, які підпорядковуються місцевій владі. Читати на сайті:

Береза:

Береза: "Путіну потрібна маленька, але переможна війна,.

Ворог за дверима. Чому влада не готується до небезпечних викликів, а займається імітацією бурхливої діяльності та окозамилюванням? Які кроки має зробити Зеленський та що може учверити Путін - свої думки в програмі Дійові особи висловив Борислав Бе...

Вступ України в НАТО: що є перешкодою на шляху та чи допоможе це закінчити війну на Донбасі.

Вступ України в НАТО: що є перешкодою на шляху та чи допоможе це закінчити війну на Донбасі.

Представники української влади переконані, що вступ держави в НАТО унеможливить російську агресію та сприятиме закінченню війни на Донбасі. Однак на шляху до членства України в Північноатлантичному альянсі є деякі перешкоди. 24 Канал онлайн – 24 К...

Зеленський vs Кличко. Битва за посаду президента

Зеленський vs Кличко. Битва за посаду президента

Кличко і Зеленський входять у політичний клінч. Два політика з найбільшим рейтингом довіри українців намагаються скинути один на одного негатив від локдауну. Мовою політтехнологів це звучить: мінусують один одного. Публічний старт цього клінчу спі...