Андріана Федевич

Відкриті Клітки - давайте допомагати тваринам разом!

Нова кампанія з поширення рослинного харчування в Україні

У 2021 році кампанії Веган Челендж і Здорово Їмо об'єднуються для створення нового проєкту UA Plant-Based. Його метою є поширення інформації про рослинне харчування в Україні, популяризація рослинних продуктів і страв, освітня робота з бізнесами та державними установами, а також зміна громадської думки про подібний раціон.

Обидві кампанії протягом кількох років працювали у сфері рослинного харчування та мали чималі успіхи. Однак подібний ребрендинг стане кроком до більш серйозної роботи та дозволить реалізовувати амбіційніші проєкти в Україні.

Наприклад, в рамках кампанії Здорово Їмо було проведено два всеукраїнських дослідження стосовно кількості вегетаріанців і веганів в Україні. Було запущено Рослинні понеділки — міжнародну кампанію, котра пропонує закладам харчування долучитися до світового тренду та робити акцент на рослинних стравах свого меню щопонеділка. На престижній виставці WorldFood Ukraine вперше був представлений окремий стенд з виробниками виключно рослинної продукції. Було проведено декілька опитувань стосовно найкращих рослинних продуктів та ресторанних меню, а напередодні Великого посту було знято короткий метр разом із фестивалем соціальної реклами Molodiya.

Веган Челендж — це безкоштовна програма, котра надавала учасникам всю необхідну інформацію про веганство та рослинний раціон. За два роки існування на Челендж зареєструвалося майже 12 тисяч людей, більшість з яких до цього часу не пробували подібне харчування. Була можливість отримати підтримку персонального ментора чи менторки, а також проконсультуватися з зареєстрованими дієтологом та психологинею проєкту. В рамках Веган Челенджу було проведено багато лекцій та вебінарів про рослинне харчування, чимало розіграшів веганських продуктів, було створено електронну книгу веганських рецептів для безкоштовного завантаження, а також безліч додаткових матеріалів для вільного ознайомлення.

Новий проєкт UA Plant-Based буде продовженням роботи обох кампаній, але з фокусом на трансформацію бізнесу та інституційні зміни. Серед цілей кампанії: освітня робота про рослинне харчування для громадян і власників бізнесів, впровадження рослинних страв у меню більшої кількості закладів, популяризація місцевих виробників веганської продукції, проведення бізнес-орієнтованих конференцій, створення комунікаційної бази для виробників та дистриб'юторів тощо. Світовий ринок рослинних альтернатив і попит на них невпинно зростають, а технології виробництва рослинних продуктів продовжують активно розвиватися, тож UA Plant-Based прагне долучити Україну до цього світового руху.

Почему спор с адептами Кремля изначально обречен, Грани правды.

Почему спор с адептами Кремля изначально обречен, Грани правды.

Любой спор с адептами Кремля обречен изначально. Потому что для одних пограничный столб это константа, а для других – переменная. Читати на сайті:

6

Територіальна оборона України: що передбачає законопроєкт та кого можуть залучати.

Територіальна оборона України: що передбачає законопроєкт та кого можуть залучати.

Особливо важливим питанням для України через загострення на Донбасі стала територіальна оборона. Зокрема, вона дозволить мати розгалужену систему охорони держави. Читати на сайті:

5

Війна в Україні не отримає підтримки в Росії, – Гозман.

Війна в Україні не отримає підтримки в Росії, – Гозман.

Люди в Росії продовжують вірити в розповіді пропагандистів щодо України, але це вже не викликає жодних емоцій. Тому росіяни більше не хочуть брати участь у війні на Донбасі. Таку думку висловив російський опозиційний політик Леонід Гозман. Читати ...

4

Про головне за 18:00: З'явилась авторка міфу про розіп'ятого хлопчика на Донбасі.

Про головне за 18:00: З'явилась авторка міфу про розіп'ятого хлопчика на Донбасі.

У випуску "Про головне" за 12 квітня станом на 18:00 – міф про розіп'ятого на Донбасі хлопчика поширювали на російських каналах довго. Тепер відшукали і жінку, з вуст якої уся ця брехня почала звучати. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Ка...

Напруга уздовж українсько-російського кордону- Перевибори на Прикарпатті- НОВИНИ 12.

Напруга уздовж українсько-російського кордону- Перевибори на Прикарпатті- НОВИНИ 12.

Обстріли на Сході. Росія нарощує війська на українському кордоні, а Білий дім погрожує санкціями. Чи можливі перевибори на Прикарпатті? Суд поставив під сумнів перемогу Вірастюка. Що кажуть юристи? Сад, яким милувався сам Іван Франко. У Львові муз...

8

Канал Макс про спорт. Підсумки уїкенду в Європі

Канал Макс про спорт. Підсумки уїкенду в Європі

АПЛ. Мансіті прогав психам під керівництвом Божевільного, але для чемпіонтсва йому все ще треба зробити 3 кроки. Ліверпуль порвав свою шестиматчеву програшну серію на Енфілді і повернувся в боротьбу за зону ЛЧемпіонів. Яскрава перестрілка ВестХема...

5