Без Броні

Єдина база перевірених ініціатив допомоги ветеранам АТО/ООС

Офіційна заява про підтримку Міністерки у справах ветеранів Оксани Коляди

Допоки у Верховній Раді тривають політичні баталії щодо відставки уряду Гончарука, ми (ГО «Студена») хочемо підсумувати зроблене Міністерством у справах ветеранів за останні 6 місяців та висловити підтримку його очільниці Оксані Коляді.

За час її перебування на посаді було зроблено такі важливі кроки.

  • Розроблено законопроект «Про статус ветеранів війни, членів сімей загиблих, членів сімей Героїв Небесної Сотні та постраждалих учасників Революції Гідності». Законопроект повністю змінює філософію ставлення до зазначених категорій громадян - від патерналіського підходу «споживач пільг» до ресурсного «розвиток людського потенціалу».
  • Розпочато роботу над створенням чотирьох єдиних центрів надання послуг для ветеранів у Рівному, Миколаєві, Житомирі та Одесі. Два з них, у Одесі та Житомирі, уже запущені.
  • Розроблена програма пільгового довгострокового кредитування «Доступне житло» для учасників АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб. Завдяки цій програмі у грудні 2019 року житлом було забезпечено майже 2000 сімей.
  • Розпочато створення реабілітаційних центрів, які будуть надавати медичні послуги за світовими стандартами на базі госпіталів ветеранів «Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни» та «Лісова поляна».
  • Відкритий центр ментального здоров’я ветеранів на базі шпиталю ветеранів «Лісова поляна».
  • Здійснено заходи підготовки збірної команди України в міжнародних спортивних змаганнях «Ігри нескорених», які відбудуться у травні 2020 року в Гаазі.
  • Розроблено новий царемоніал поховання ветеранів та військовослужбовців – уніфікований царемоніал засновує нову українську мілітарну традицію.
  • Розроблено процедуру та проведено конкурс проектів, розроблених громадськими організаціями для ветеранів, для виконання яких надається фінансова підтримка у 2020 році.Згідно з Конституцією України, новопризначений уряд має імунітет протягом одного року, щоб мати можливість показати результат своєї діяльності. Питання про відставку Кабміну піднято всупереч логіці конституційних процесів та інтересів країни. Більше того, недопустимою є ситуація, коли йдеться про відставку членів уряду, які показали свою ефективну роботу, у той же момент, коли міністр, до якого громадянське суспільство має багато питань, залишається на посаді.

Ми вважаємо, що робота міністерства під керівництвом Оксани Коляди була відкритою та ефективною, політика міністерства грунтувалась не на патерналістьських підходах, а на розумінні, що ветерани є елітою та потенціалом для позитивних змін у суспільстві. За цей час здійснено важливі кроки для підтримки ветеранів, їхньої реабілітації та формування культури вдячності та пам’яті у суспільстві.

Протягом останніх шести місяців ми ефективно співпрацювали з Міністерством у справах ветеранів, втілюючи наші проекти «Без Броні» та «Що таке пам’ятати». Сподіваємось, що наша співпраця залишиться такою ж плідною, а міністерство ‒відкритим до громадських ініціатив.

В умовах зовнішньої агресії з боку Російської Федерації вважаємо, що гідне ставлення до ветеранів є питанням національної безпеки. Тому, попри усі політичні баталії, закликаємо зберегти стабільну та ефективну роботу міністерства.

Росія: Хвиля обшуків у Навального та працівників ФБК.

Росія: Хвиля обшуків у Навального та працівників ФБК.

У Росії пройшла хвиля масових обшуків у Навального та працівників ФБК. Увечері 27 січня у московську квартиру опозиційного політика Олексія Навального прийшли із обшуком. За повідомленнями ЗМІ, обшуки відбуваються також у квартирі Юлії Навальної н...

Посміхаються і про щось шепочуться: Кулеба зустрівся з очільником МЗС Угорщини.

Посміхаються і про щось шепочуться: Кулеба зустрівся з очільником МЗС Угорщини.

Робоча група з питань освіти рідною мовою, бізнес-форум і нові дороги та мости, це київські домовленості міністрів закордонних справ України Дмитра Кулеби та Угорщини Петера Сійярто. Угорський дипломат приїхав за місяць після низки гучних скандалі...

«Шмигаль сказав: субсидії не збільшуємо, бо доходи громадян зростають».

«Шмигаль сказав: субсидії не збільшуємо, бо доходи громадян зростають».

Президент Володимир Зеленський і його команда заявили, що будуть знижувати тарифи на газ і електроенергію, але у самий холодний місяць зими вони цього не зробили. Про це в ефірі ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі" сказав співголова фракції "Єв...

5 канал наживо - Твій Український онлайн - Пряма трансляція телевізійного ефіру.

5 канал наживо - Твій Український онлайн - Пряма трансляція телевізійного ефіру.

Дивіться тут онлайн випуски новин, токшоу, документальні фільми та серіали. Друзі, ставте лайк або не ставте :) Для нас важлива ваша реакція. Завдяки вам ми розуміємо - чи подобається вам те, що ми робимо. Дякуємо! Підпишіться і натисніть (()), що...

ОПЗЖ лідирує у рейтингу партій, Pro новини, 27 січня 2021.

ОПЗЖ лідирує у рейтингу партій, Pro новини, 27 січня 2021.

У випуску програми "Pro новини" за 27 січня – за даними останнього рейтингу партій, до Верховної Ради мають шанс потрапити 7 політсил. Лідирує у списку "Опозиційна платформа – За життя". Наступні сходинки поділили "Європейська Солідарність" та "Ба...

Познакомтесь - Таки да киевская хунта.  Обидчивые россиянцы

Познакомтесь - Таки да киевская хунта. Обидчивые россиянцы

Таки да киевская хунта Українська Спілка Блогерів

3 2