Північно-східний офіс Держаудитслужби

Орган державного фінансового контролю на території Харківської області.
Економіка, Харків, Фінконтроль, Держаудитслужба, Держаудит

Держаудитори: у Харкові методично знищується головна наукова установа вугільної галузі України

Здійснення витрат на будівництво з порушенням законодавства, продаж як металобрухт виробничого обладнання, проведення оплати за послуги без фактичного їх надання та інші порушення загалом на 2,8 млн гривень виявили держаудитори в Науково-дослідному інституті на Харківщині.

Фахівці Північно-східного офісу Держаудитлужби за результатами проведеного державного фінансового аудиту господарської діяльності Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут організації і механізації шахтного будівництва» за період 2019–2021 років, встановиши неефективні управлінські рішення на суму 2,8 млн грн та збитки на суму понад 700 тис гривень.

Відсутність державних замовлень та ряд неефективних управлінських рішень керівництва, призвели до початку процедури ліквідації науково-дослідної установи з 70 річною історією.

Аудитом виявлено проведення поточного ремонту будівлі на суму 1,9 млн грн, з порушенням норма законодавства. Зазначені факти можуть призвести до значних незаконних витрат.

Керівництвом Інституту втрачено можливість отримання додаткового доходу шляхом надання в оренду приміщень, що не використовуються Інститутом та здійснення продажу основних засобів, як металобрухту, а не у якості вживаного виробничого обладнання.

Крім того, посадовими особами підписувались акти здачі-прийняття послуг, які не мають підтвердження здійснення господарських операцій на суму майже 300 тис. гривень.

Також, аудиторами виявлені збитки у розмірі 777 тис гривень, завдані Інституту, через допущені порушення під час нарахування працівникам заробітної плати та премій, а також недостачі майна, що виявлені під час інвентаризації.

За результатом аналізу діяльності підприємства, аудиторами надано 6 пропозицій, які спрямовані на покращення економічного стану Інституту та направлено вимогу щодо повного усунення виявлених фінансових порушень та нанесених збитків

За порушення у веденні бухгалтерського обліку двох посадовців інституту притягнуто до адміністративної відповідальності та про результати ревізії проінформовано правоохоронні Харківщини.

Эрдоган бросает вызов Путину / Моссад: Иран готов создать ядерное оружие / Турцию накрыл шторм - WTF.

Эрдоган бросает вызов Путину / Моссад: Иран готов создать ядерное оружие / Турцию накрыл шторм - WTF.

В новом выпуске WTF от @Печий News – президент Турции Эрдоган предлагает свое посредничество в урегулировании российско-украинской войны. Иран на словах обещает вернутся к ядерной сделке. На Турцию обрушился сильный шторм. ~ Підписатись на Вєсті ~...

«Діалоги про гідність» : студентське чаювання на Майдані / включення.

«Діалоги про гідність» : студентське чаювання на Майдані / включення.

Студентське чаювання "Діалоги про гідність". Молодь та учасники Майдану зібралися, щоби згадати події Революції гідності. 8 років тому в ніч проти 30 листопада на Майдані Незалежності відбулося побиття студентів «беркутом». Більше розкаже кореспон...

1 10

Завтра буде переворот? / Голодна туса / Чим небезпечний  «Омікрон»  - Про новини.

Завтра буде переворот? / Голодна туса / Чим небезпечний «Омікрон» - Про новини.

У випуску "Про новини" за 30 листопада – в Україні запланований переворот на 1 грудня. Інстаграмних блогерів, які влаштували "голодну тусу", покарали. Новий небезпечний штам коронавірусу. ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Кана...

1 1

Ми в зоні ризику. у бліц-інтерв'ю

Ми в зоні ризику. у бліц-інтерв'ю

Він не проти великих премій на державних посадах, але не розглядає себе в ролі прем'єр-міністра. Андрій Коболєв, екс-голова НАК "Нафтогаз України", відповідав на запитання Лариси Губіної у програмі "ДІйова особа". Деталі - тут: Підпишіться і натис...

Надра належать народу, – Кухта пояснив збільшення оподаткування руди.

Надра належать народу, – Кухта пояснив збільшення оподаткування руди.

Нардепи 30 листопада схвалили законопроєкт №5600, згідно з яким підвищується розмір ренти на видобуток залізної руди. Такі зміни можна вважати справедливими, адже надра належать народу, а не приватним власникам. Читати на сайті:

Кому  «вершки» , а кому  «корінці» ? - Як Коломойський ділить  «Укрнафту»  з  «Нафтогаз України».

Кому «вершки» , а кому «корінці» ? - Як Коломойський ділить «Укрнафту» з «Нафтогаз України».

Дерибан чи розумний розподіл? "Укрнафту" розділять між її головними власниками - державою та Ігорем Коломойським. Розпочати процес бізнесового розлучення нині мали збори акціонерів напівдержавної компанії. Але кворуму забракло, засідання перенесли...