Як чистити зуби правильно? Твій персональний дантист у смартфоні

Трекери харчування, споживання води, спорту та трекери всіх можливих звичок — стали невіддільною частиною життя людей, які піклуються про своє здоров'я. Відтепер і зуби можна чистити з професійними рекомендаціями стоматолога у своєму телефоні. Студія стартапів Empat розробила унікальний додаток у партнерстві зі стоматологічною клінікою Заблоцького.

Щоденні гігієнічні процедури — звичний процес для багатьох людей. Хтось чистить зуби лише зранку, інші ж дотримуються всіх рекомендацій догляду за ротовою порожниною та цього буває замало. За статистикою близько 80% українців мають запалення ясен та у 90% карієс. Для порівняння — понад 90% дорослого населення Швеції не мають хронічних проблем із зубами та яснами завдяки регулярним відвідуванням стоматологічних кабінетів.

Щоб запобігти утворенню захворювань ротової порожнини потрібно не лише два рази на день чистити зуби, а і робити це за допомогою якісних засобів та потрібний відрізок часу. Завдяки новому додатку Dental Care App — це стало простіше.

Команда спеціалістів Empat розробила унікальний додаток разом зі стоматологічною клінікою Заблоцького. Dental Care App підбирає метод та тривалість процедури відштовхуючись від зовнішніх факторів кожного з нас. Все що потрібно — повідомити штучному інтелекту про власні особливості (брекет-система чи пародонтит), чи палите і як довго та чи вживали каву/газовані напої/вино — і все, програма підбере необхідний спосіб догляду. Ця система належить до сфери превентивної медицини. Завдяки ретельному щоденному догляду можна попередити карієс та суттєво зменшити кількість візитів до стоматолога.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie