Вигідні мікропозики та програми лояльності для клієнтів DINERO

Вигідні мікропозики та програми лояльності для клієнтів DINERO

Всі два роки роботи ФК DINERO в Україні компанія динамічно розвивається, адаптує європейські бізнес-моделі до українського ринку і стрімко збільшує клієнтську базу завдяки своїй чесній роботі з позичальниками. DINERO пропонує отримати гроші онлайн на вигідних умовах — перша позика під 0%. Проте, маркетингова стратегія компанії включає набагато більше, ніж перше в історії українського ринку мікрокредитів абсолютно безоплатне користування коштами. Переваги отримують обидві сторони. Компанія, збільшуючи клієнтську базу, росте більшими темпами, ніж ринок в цілому, а клієнти отримують від позики всі можливі для себе вигоди.

«Наша компанія суворо дотримується обіцянок, даних клієнтові. Якщо ми кажемо, що перша позика під "0%", то вона реально безкоштовна для клієнта». – коментує генеральний директор ФК DINERO Ілля Веселий.

У жовтні ФК DINERO відсвяткувала другу річницю і з цієї нагоди запустила цілу низку акційних пропозицій та розіграшів.

Найголовніша з них — це унікальна пропозиція для нових клієнтів отримати позику під 0% на подовжений термін 45 днів. Клієнти DINERO тепер можуть безоплатно користуватися грошима протягом додаткових 15 днів. У такий термін клієнтам буде вдвічі легше погасити борг - за 45 днів це можна зробити з двох зарплат. Навіть при виникненні непередбачених обставин, як-то затримки виплат роботодавцем, подовжений строк полегшує вчасне повернення запозичених коштів.

Окрім вигідних умов для отримання позики, ФК DINERO пропонує своїм клієнтам і легкий заробіток. Так, щотижня на сторінках компанії у соцмережах проходять розіграші, переможці яких отримують сучасні гаджети, грошові винагороди і корисні подарунки від компанії. Одночасно проходять і більш масштабні довгострокові акції з серйозними призами.

5 листопада в ФК DINERO оголосили переможців розіграшу до другої річниці роботи компанії. Серед клієнтів, що оформили позику, розіграли 2 путівки, 22 гаджети і по 2 222 грн для 22 переможців. У вересні один із клієнтів DINERO виграв Apple iPhone XS, а раніше цьогоріч пройшов грандіозний розіграш, переможець якого отримав неймовірний приз – один мільйон гривень!

Вигідні й прозорі умови, які надає ФК DINERO, підвищують лояльність клієнтів (70% позичальників звертаються в DINERO повторно). Впливають на вибір споживачів також зручний сервіс і підтримка клієнтів у соцмережах та месенджерах. Оформити заявку і отримати гроші на карту можна за 5-10 хв. на сайті dinero.ua

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie