Нова пропозиція від ФК DINERO: позика під 0% на 45 днів

Нова пропозиція від ФК DINERO: позика під 0% на 45 днів

Мікрофінансова організація DINERO запускає безпрецендентну акцію для нових клієнтів. Компанія удосконалила свою попередню пропозицію позики під 0% і тепер пропонує швидко гроші без переплат на подовжений термін — цілих 45 днів.

DINERO — це українська фінансова компанія, метою якої є допомога у реалізації цілей і втіленні мрій українців. Компанія є частиною європейського холдингу, який працює в країнах Східної та Центральної Європи. Прозорі умови надання послуг і лояльність до клієнтів сприяють динамічному розвитку DINERO на ринку мікропозик. Зокрема, компанія стала лідером онлайн-продаж за версією авторитетного ресурсу finance.ua. До другої річниці роботи на українському ринку DINERO запускає нову акцію.

Директор відділу маркетинга ФК DINERO Станіслав Андрєєв пояснює: “Взяти участь у новій акції може кожен новий клієнт DINERO. Ми пропонуємо унікальну можливість користуватися грошима 45 днів без жодних переплат. По закінченню строку клієнт повертає тільки кошти, які він запозичив, без нарахування відсотків. Скориставшись нашою пропозицією, клієнт має можливість покращити свою кредитну історію і підвищити кредитний рейтинг”.

Для участі в акції новим клієнтам ФК DINERO не висувають особливих умов, а натомість пропонують скористатися перевагами: простотою оформлення позики і відсутністю бюрократичної плутанини. Отримати гроші на карту під 0% на 45 днів можуть громадяни України віком від 18 до 75 років, які ще не користувалися послугами ФК DINERO. Особлива пропозиція діятиме з 24.10.2019 по 31.12.2019.

Оформити заявку можна на сайті dinero.ua і за 5-10 хв. отримати гроші на карту. Або відвідати один із інформаційно-консультаційних центрів ФК DINERO у Києві та регіонах.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie