Позики від DINERO — швидке рішення невідкладних проблем

«DINERO — єдина компанія, яка видає першу позику абсолютно безкоштовно», — розповідає в інтерв’ю журналісту заступник генерального директора з операційної діяльності ФК DINERO Святослав Кононський

Ринок МФО в Україні стрімко розвивається, проте часом споживачі не мають правильного уявлення про те, як можна вигідно користуватися перевагами мікрокредитування. Ми запитали заступника генерального директора ФК DINERO Святослава Кононського про те, на кого насамперед орієнтований сервіс компанії та як продукт DINERO адаптується до потреб цільової аудиторії.

— ФК DINERO вже два роки працює на українському ринку. Чи встигли ви з’ясувати, хто і з яких причин найчастіше звертається до вас за фінансовою допомогою?

— Ми проводимо ретельну статистичну обробку даних і можемо впевнено говорити про наших реальних клієнтів. 70% клієнтів звертається в DINERO, опинившись в ситуації непередбачених фінансових розтрат. Тобто це люди, яким невідкладно потрібні гроші. Причини можуть бути різними: затримка зарплати, незаплановані витрати на ремонт тощо, але спільним є те, що ці клієнти потребують гроші терміново: тут і зараз. Тому ми удосконалили наш сервіс так, щоб максимально оперативно надати ці кошти людям.

70% — це значна частина аудиторії DINERO. Виходить, що компанія першочергово орієнтується на категорію споживачів, чиї фінансові проблеми треба вирішувати терміново?

— Так, звичайно, ми враховуємо це, і будемо надалі враховувати в своїй роботі. Створюючи наш сервіс ми подбали про три основні його характеристики: простоту, доступність та швидкість. Ми створили інтуїтивно простий сайт, на якому клієнт може заповнити заявку за лічені хвилини. Так само швидко ми беремо заявку в роботу, аналізуємо і схвалюємо позику. Без зайвих слів, розмов і документів наш клієнт отримує те, за чим він прийшов: позику онлайн за 5-10 хв.

Чи не вважаєте ви, що люди, які потрапили в нестабільну фінансову ситуацію, ненадійні? Чи не ризиковано їм допомагати?

— Абсолютно ні! Ми беремо до уваги досвід наших колег в Європі та світі. Payday loans, тобто гроші до зарплати, були і є надзвичайно популярними в США, Канаді та Великобританії. Існують ситуації, коли клієнт не може звернутися в банк, тоді допомагаємо ми. Ми, на відміну від банка, не зважаємо на погану кредитну історію, видаємо гроші швидко та без зайвих питань. Іноді звертатися в банк людині просто немає сенсу через суму позики. Банки оперують сумами в десятки тисяч гривень, в DINERO зазвичай позичають 3000-4000 грн до зарплати.

Між іншим, часто люди, які відчувають фінансові складнощі, не можуть наважитися на звернення в МФО, бо не вірять, що це допоможе їм вирішити свої проблеми. Що б ви порекомендували їм?

— Саме для таких людей ми створили реально безкоштовні продукти зі строком до 45 днів, це дійсно вигідно і зручно. Ви можете погасити позику з кількох заробітних плат і не прострочити ваші зобов’язання. Таким чином ми надаємо безкоштовну можливість навчитися всім нашим сервісам та отримати розуміння щодо суті нашого продукту. До речі, наші клієнти завжди мають можливість звернутися до фахівців за роз’ясненням будь-яких питань, пов’язаних з позикою.

Я ж рекомендую, звертаючись до будь-якої мікрофінансової організації, взяти спершу невелику суму, наприклад 1 000 грн, та уважно розрахувати всі необхідні платежі та ваші можливості щодо них. Це дозволить вам якісно спланувати в подальшому більші суми позики, які не несуть суттєвих збитків вашому бюджету.

Ви згадали про масштабну акцію DINERO — 0% на 45 днів, ще перед цим компанія 3 місяці видавала позики під 0% без жодних обмежень. Розкажіть, чи плануєте ви ще якісь заохочення для нових і постійних клієнтів?

— Безумовно. Наразі ми готуємо продукт, що стосується споживчого кредитування на довший період із більш зручними умовами для наших постійних клієнтів з хорошою кредитною історією. Сума позики ділиться на рівні частини, строки більші, умови інші. За подовжений термін, як і у випадку 0% на 45 днів, ми зменшуємо фінансове навантаження, отже клієнтам легше погасити позику. Наша компанія прагне бути клієнтоорієнтованою не на словах, а у дії, тому подальших вигідних пропозицій нашим клієнтам не доведеться чекати довго.

Але все рівно, рано чи пізно доведеться зіштовхнутися з відсотками?

— Звісно, відсотки є. Але сплатити 20 грн за користування 1000 — це нормально. І клієнт, і компанія отримують вигоди від такої співпраці: клієнт швидко й без зайвих зусиль отримує необхідну фінансову допомогу, а ми — своєчасну сплату за свої послуги. Дуже важливо побудувати чесну і прозору взаємодію, вважаю, що нам це вдається, коли бачу, що клієнти звертаються до нас знову.

І наостанок ще одне питання. Коли людина вже наважилася звернутися за позикою,чому, на вашу думку, їй варто обрати саме DINERO?

— Ми — єдина компанія, яка видає першу позику абсолютно безкоштовно. Ми не стягуємо жодних комісій та відсотків за користування. Ми розглядаємо цей перший досвід, як необхідний для клієнтів, та свідомо йдемо на цей крок, пропонуючи послугу без жодних прихованих платежів. Але варто не забувати при цьому погасити позику вчасно!

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie