Скористайся безкоштовною позикою DINERO, щоб покращити свою кредитну історію

Скористайся безкоштовною позикою DINERO, щоб покращити свою кредитну історію

Фінансова компанія DINERO запустила чергову акцію: всі нові клієнти DINERO отримують першу позику під 0% на довший строк — 45 днів. Чому ця пропозиція може стати оптимальним варіантом, який допоможе вам покращити кредитну історію?

Уявіть, що кредитна історія — це особова справа позичальника, в яку кожен із банків вносить свої дані про його фінансову поведінку. Це досьє, за яким банки визначають рівень фінансової дисципліни клієнта: чи вчасно він вносив платежі, чи не має активних кредитів або старих боргів. Звісно, якщо людина ще жодного разу не брала кредит, то її кредитна історія буде порожньою. Але, в той самий час, банки вельми неохоче видають кредити тим, про кого вони нічого не знають.

Тобто, поки клієнти шукають банк із найбільш вигідними умовами кредитування, фінансові установи в свою чергу теж перевіряють тих, хто до них звертаються. І не лише за документами, що їх подають разом із заявами, а й у базах даних бюро кредитних історій. Такі бюро співпрацюють з кредитно-фінансовими організаціями, зберігають дані клієнтів та діляться кредитними історіями на вимогу. Кожен громадянин України має право переглянути свою кредитну історію, один раз у рік — безкоштовно, надалі — за власні кошти.

Звісно, про свій кредитний рейтинг треба дбати. Від цього залежить схвалення майбутніх кредитів або отримання більш вигідних умов, підвищення кредитного ліміту картки тощо. Але часто-густо проголошуються драматичні заяви про те, що покращити кредитну історію неможливо і краще змиритися зі своїм становищем.

Натомість, новий продукт компанії DINERO переконує нас у протилежному. Позика під 0% на подовжений термін 45 днів — прекрасна можливість покращити кредитну історію без зайвих зусиль, переплат і відсотків. Навіть якщо оформити позику на невелику суму (головне — повернути вчасно), в кредитній історії з’явиться позитивний запис. Більше вчасно повернених позик — більше позитивних записів у вашій кредитній історії.

Тобто немає потреби брати великий кредит, який може тільки погіршити фінансове становище — достатньо звернутися в DINERO, оформити позику онлайн, а через 45 днів повернути рівно стільки ж, скільки взяли на початку.

DINERO навмисно зробила свій продукт безкоштовним. Однією з цілей компанії є підвищення рівня фінансової грамотності споживачів. DINERO прагнуть навчити своїх клієнтів користуватися всіма перевагами мікропозик, а швидке покращення кредитної історії є саме таким вагомим плюсом.

З DINERO покращити кредитну історію — це просто. Отримати швидко гроші онлайн під 0% на 45 днів можна на сайті компанії dinero.ua.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie