Майбутнє поруч: львіський трамвай «заговорив» із пасажирами

А ви знали, що львівський трамвай розмовляє з пасажирами? І ми не жартуємо - компанія EasyPay разом із Львівелектротранс розробила соціальну кампанію «Трамвай розмовляє з тобою».

Мета кампанії – популяризувати трамвайні маршрути міста, збільшити пасажиропотік в електротранспорті та підвищити туристичну привабливість міста. У переважній більшості європейських міст вже давно оцінили важливість електротранспорту та активно його розвивають - це єдиний громадський транспорт, який можна успішно комбінувати із пішохідними вулицями, він екологічний та зменшує ризики корків на дорогах. Також, трамвай – чудовий туристичний об’єкт. Достатньо пригадати мега-популярні трамвайні маршрути у Лісабоні, Будапешті, Празі та інших містах світу. Місто Лева активно працює над своїм туристичним брендом і трамвай може стати ще однією цікавинкою на туристичній мапі міста. До того ж, це естетична та екологічна альтернатива маршруткам, які засмічують історичний центр Львова.

«Світовою тенденцією є справжній бум розвитку громадського транспорту, зокрема трамваїв. Це відповідає запитам сучасної урбаністики та екології. І, я радий, що EasyPay допомагає популяризувати електротранспорт в одному із найкрасивіших міст України. Окрім традиційної зовнішньої реклами, промо та радіо, ми використовуємо ще й наш додатк EasyWallet UA – пасажиру трамвая надходять спеціальні push-повідомлення, що мотивують його продовжувати і далі користуватися цим видом транспорту. Наша мета – зробити комунікацію із містом цікавою та зручною», - коментує Олексій Авраменко, СЕО EasyPay.

«Комфорт наших пасажирів був, є і буде для нас одним з найпріорітетніших завдань. Ми працюємо над тим, щоб оплата проїзду була максимально зручною, а люди мали можливість обрати для себе найоптимальніший варіант купівлі квитка. «Львівелектротранс» перший в Україні, хто запровадив систему оплати за допомогою Bluetooth. Важливим для нас є те, що пасажири позитивно сприйняли таку можливість купівлі квитка», - коментує в. о. директора ЛКП “Львівелектротранс” Андрій Свищо.

Сьогодні додаток EasyWallet UA у Львові входить до ТОП-3 найбільш популярних додатків з оплати за проїзд у громадському транспорті. З травня 2019 року додаток був скачаний понад 30 тис разів та за його допомогою було куплено понад 120 тис. квитків на громадський транспорт. Популярність додатка обумовлена зручністю використання: для купівлі квитка достатньо встановити EasyWallet UA на телефоні, ввімкнути Bluetooth та сплатити проїзд у додатку. Після оплати квиток одразу з’явиться у телефоні. Додатково валідувати його не потрібно.

Також, в рамках програми з популяризації культури Bluetooth-платежів у громадському транспорті компанія EasyPay розробила спеціальну пропозицію для пасажирів. «До 125-ти річчя Львівелектротранс ми даруємо усім новим користувачам додатку по 5 безкоштовних квитків на проїзд у трамваях та тролейбусах Львова. Користуйтеся громадським електротранспортом, встановлюйте EasyWallet UA та отримуйте квитки в своєму телефоні. Акція триватиме до квітня 2020», - говорить Олексій Авраменко.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie