Ирина Ивлеева

Де брати гроші у 2020 році, якщо ви в чорному списку?

Навіть якщо ви перебуваєте в "Чорному Списку" БКІ України, розраховувати на позику вам все-таки можна. Хто погодитися дати вам гроші в борг? Лише МФО, що пропонують нові онлайн кредити на https://skywards.com.ua/novye-mfo. Звернення в "звичайні" банки і великі мікрофінансові організації в вашому випадку будуть марною тратою часу.

Хто потрапляє в чорні списки?

Якщо ви перебуваєте у чорному списку, перед тим, як брати кредит , вам варто дізнатися більше докладної інформації про дане питання. Почнемо з самого головного: в групу "злісних неплатників" УБКІ вносяться лише ті позичальники, які постійно або серйозно порушують фінансову дисципліну.

Так, якщо ви прострочили щомісячний платіж по грошовій позиці або споживчим кредитом на кілька днів або тижнів, або зовсім не внесли його, ніяких істотних санкцій не буде. Вас чекають лише пені і штрафи відповідно до умов договору з кредитною компанією. Ваша КІ буде погіршена, тільки не так, щоб МФО відмовляли вам у мікропозик.

Однак якщо ви навмисне ухиляєтеся від виплати боргів, на вас заведено судову справу, ні в банку, ні у великій і процвітаючій мікрофінансової компанії вам гроші не нададуть.

Як перевірити свою присутність в НС БКІ?

Якщо вам ніде не дають кредит - ні грошовий, ні споживчий, це найяскравіший знак того, що ви опинилися в чорному списку Бюро Кредитних історій. В такому випадку вам рекомендується перевірка КІ. Провести її можна різними методами:

 • Подавши запит на офіційному веб-сайті УБКІ (перейдіть за посиланням https://ubki.ua);
 • Через мобільний додаток "Privat24" і розділ "Кредитний рейтинг";
 • Через сервіс інтернет-банкінгу "Приват24". В цьому випадку вам необхідний розділ "Мої рахунки", в якому також знаходиться підрозділ "Кредитний рейтинг".

Крім того, замовити перевірку кредитної історії пропонують деякі МФО за окрему скромну плату.

Як і де отримати позику в чорному списку?

Чи можна розраховувати на кредит на карту, якщо в чорному списку УБКІ ви перебуваєте точно? Так. Але відразу скажемо про те, що ваша погана КІ "закриє перед вами двері" основної маси мікрофінансових компаній.

Що стосується звичайних банків, то без перевірки кредитної історії вони гроші не видають. Дізнавшись про вашу зіпсовану репутацію, в позиці вам буде відмовлено на всі 100%. Навіть в тому випадку, якщо ваш дохід офіційний і більше середнього по Україні.

Хто в цьому випадку працює з чорним списком? Лише найновіші МФО України: ті, які ще не напрацювали постійну клієнтуру і змушені схвалювати заявки навіть потенційно "небезпечних" позичальників. Природно, що компанії несуть підвищені ризики, тому будьте готові до якихось обмежень і лімітів.

Умови мікрокредитування для позичальників з ЧС

Найновіші мікропозики в Україні допоможуть вам впоратися з фінансовими проблемами досить швидко і просто. Подавати онлайн заявку на терміновий мікрокредит слід за стандартною програмою:

 • Виберіть МФО, яка почала свою роботу нещодавно (адреса, за якою ви можете це зробити, ми вказали на початку статті);
 • Ознайомтеся з умовами кредитування;
 • Визначтеся з бажаної сумою і терміном надання мікропозик;
 • Оформіть анкету-заявку;
 • Дочекайтеся відповіді від МФО.

Якщо рішення виявиться позитивним, гроші на банківську карту надійдуть миттєво. При потребі, ви зможете заповнити анкету-заявку через інтернет, і отримати гроші готівкою (за умови того, що у МФО є офлайн представництва в Одесі, Запоріжжі, Харкові, Дніпропетровську, Києві або іншому місті України, в якому ви проживаєте).

На яку суму можна розраховувати?

Якщо ви новий позичальник, то і давно працюють, і нещодавно відкриті мікрофінансові компанії запропонують вам отримати обмежену суму коштів.

Розглянемо приклад: нова МФО видає до 15 000 гривень своїм повторним клієнтам. Однак якщо ви звернетеся до неї по фінансову допомогу в перший раз, максимальна сума для позики для вас, швидше за все, не буде перевищувати 5 000 гривень.

Подавши заявку на максимально можливий ліміт, ви можете отримати схвалення на мікрокредит як на всі 5 000 гривень, так і на меншу суму. У тому випадку, якщо ви перебуваєте в чорному списку УБКІ, доступна величина позики виявиться ще нижче, ніж для всіх інших користувачів кредитами.

Можуть бути передбачені обмеження і по термінах кредитування. Для прикладу, взяти позику можливо буде не більше, ніж на 2-3 тижні.

Що стосується швидкості перерахування коштів, затримок ви можете не побоюватися. Онлайн кредит на карту в будь-якому випадку перекладається МФО моментально після схвалення заяви від позичальника.

Збільшуємо шанси на позитивну відповідь від МФО

Є кілька рекомендацій, які допоможуть вам збільшити доступний кредитний ліміт і підвищити свої шанси на схвалення заявки на позику:

 • Перша і найважливіша порада: звертайтеся в ті мікрофінансові організації, які відкрилися недавно. МФО з напрацьованою клієнтурою вам не допоможуть, тому що небезпека того, що ви знову відмовтеся від виплати боргу, підвищена;
 • Вказуйте про себе тільки достовірну інформацію, і не залишайте рядки анкети незаповненими. Навмисне приховуючи наявність тривалого прострочення або проблеми з кредиторами, ви гарантуєте собі відмову в мікрокредит. Запам'ятайте, що уявлення позичальником свідомо неправдивих відомостей одна з найпоширеніших причин відмови з боку МФО. Не слід завищувати рівень своєї заробітної плати або заявляти про наявність цінностей (автомобіль, нерухомість і т.д.), яких в реальності немає;
 • Не робіть заявки в усі кредитні організації поспіль. Не варто цілодобово сидіти на сайтах МФО, і заповнювати численні анкети. Дійте поступово: зіткнулися з відмовою від однієї фірми, тільки після цього звертайтеся до іншої;
 • Якщо ви дійсно володієте цінними активами, у вас у власності є квартира або авто, на вас оформлені банківські депозити або є додаткове джерело постійного доходу, вкажіть це в анкеті на позику. Навіть в тому випадку, якщо відповідної графи в заявці немає (внесіть в рядок "Коментарі", як правило, вона присутня завжди).

Деякі нові кредитори оформляють позики безкоштовно - величина процентної ставки по першим мікрокредитам становить 0%. Ми рекомендуємо вам починати свої пошуки МФО без відмови саме з таких організацій. Якщо ваша заявка буде схвалена, ви зможете уникнути переплати, якщо відхилена - ви нічого не втрачаєте.

Підсумовуємо

Інформація про мікрокредитування надходить в УБКІ (як про виплати, так і про простроченнях). Тому беручи і своєчасно погашаючи мікрокредити, ви можете розраховувати на поліпшення своєї репутації.

Також запам'ятайте, що відмова від погашення боргу перед МФО неодмінно обернеться наслідками: пені і штрафами, підвищенням ставки відсотків. Мікрофінансова компанія може передати вашу справу колекторам, а потім до суду. Оформляйте займ тільки в тому випадку, якщо точно впевнені, що в цей раз зможете закрити його.

Матеріал надано сайтом Skywards.com.ua - "Лучшие новые кредиты в Украине!"

#політикаUA 19.01.2021 Павло Фролов

#політикаUA 19.01.2021 Павло Фролов

Павло Фролов, народний депутат України Тема: Політична ситуація. Пріоритети роботи парламенту

Клоуни, служки, фріки та ватники: хто вони - чотири вершники українського апокаліпсису - «Час Ч».

Клоуни, служки, фріки та ватники: хто вони - чотири вершники українського апокаліпсису - «Час Ч».

Влада на місцях: перемагають одні, а керуватимуть інші. Клоуни, служки, фріки та ватники – чотири вершники українського апокаліпсису. Хто вони? Роман Чайка запитає обраного міського голову Борисполя Володимира Борисенка та публіциста Євгена Булавк...

#політикаUA 19.01.2021 Юлія Тищенко

#політикаUA 19.01.2021 Юлія Тищенко

Юлія Тищенко, керівник центру суспільних досліджень Національного інституту стратегічних досліджень

#політикаUA 19.01.2021 Анатолій Кінах

#політикаUA 19.01.2021 Анатолій Кінах

Анатолій Кінах, президент Українського Союзу промисловців і підприємців Тема: Економічна політика

#політикаUA 19.01.2021 Геннадій Рябцев

#політикаUA 19.01.2021 Геннадій Рябцев

Геннадій Рябцев, експерт з енергетичних питань Тема: Тарифна політика

Йорданські пірнання: що каже церква?

Йорданські пірнання: що каже церква?

З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

1