Илья Кива

Народный депутат Украины

І.Кива: Влада розділяє народ тому, що масою легко маніпулювати

Політика нинішньої влади схожа на кремлівську і спрямована на поділ народу, оскільки таким чином легше маніпулювати і управляти настроями людей, вважає голова Соціалістичної партії України Ілля Кива, повідомляє прес-служба СПУ на офіційному сайті.

«Політика нинішньої влади дуже схожа на кремлівську. Людей намагаються розділити за мовним принципом, релігійним. Народ почав ненавидіти один одного, розучився спілкуватися. Все це дозволяє чиновникам управляти і маніпулювати людьми. Вони хочуть розділити нас тому, що наша сила в єдності», - заявив він в ефірі телеканалу «Наш».

Крім того, І.Кива зазначив, що держчиновники знищують країну і відкрито показують, що не бачать майбутнього для України.

«Вони лікуються за кордоном. Їх діти живуть і навчаються за кордоном, уже громадянство там отримують. Влада розвалила країну, вбила медицину і всім виглядом показує, що їй немає діла до її майбутнього. Їм немає справи до народу, життя людей», - підкреслив він.

При цьому І.Кива додав, що країну перетворили на «дійну корову і будуть доїти до останньої краплі».

На його думку, саме відсутність покарання за скоєні злочини, і зокрема, страху перед покаранням, призвело до ситуації, що склалася.

«Тільки діючий закон зможе забезпечити порядок, безпеку та справедливість в країні», - підсумував політик.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie