Илья Кива

Народный депутат Украины

І.Кива спростував причетність до нападу на журналіста в Полтавській області

Звинувачення в причетності членів Соціалістичної партії України до організації нападу на журналіста Дмитра Гнапа в м. Шишаки Полтавської області є наклепом, заявив голова СПУ Ілля Кива на своїй Facebook-сторінці, повідомляє прес-служба СПУ на офіційному сайті.

«Дізнався зі стрічки Фейсбуку про те, що один із представників партії нібито може мати відношення до нападу на журналіста Дмитра Гнапа. Упевнений, що це неправда, тому що ні в якому разі не можна нападати на журналістів», - написав він.

І.Кива підкреслив, що вважає неприйнятними такі дії в цілому і більш того по відношенню до журналістів.

«Я з великою повагою завжди ставився до роботи журналістів, вважаю їх справжньою «четвертою владою», - зазначив політик.

При цьому він додав, що взяв під контроль ситуацію, що склалася і вже викликав керівника Полтавської обласної організації до Києва для з'ясування обставин.

«Я ініціював внутрішньопартійне розслідування і вже викликав керівника полтавської обласної організації до Києва. Якщо підтвердиться, то що до нападу на Гнапа причетний хтось із моєї команди, то винні будуть дуже жорстко покарані ...», - запевнив І.Кива.

Як повідомлялося, 19 жовтня, в Полтавській області, в місті Шишаки, перед засіданням сесії обласної ради журналіста та активіста Дмитра Гнапа облили відром з фекаліями.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie