Алексей Наталушко

Интернет-маркетолог

Даруйте свято разом з Юнекс Банком!

Всім, всім, всім - хто готує сюрприз своїй половинці, хто хоче привітати маму з татом або просто вибрати подарунок собі, коханому. Даруйте свято разом з новими категоріями кешбеку від Юнекс Банку! Ловіть хвилю любовного кешбеку, адже до Дня святого Валентина можна скупитися дійсно вигідно. Отримуйте величезний кешбек на придбання одягу та взуття, мобільного телефону, побутової техніки, електроніки, ювелірних прикрас та оплати готелів у романтичній подорожі, що гарантують сплеск по-справжньому теплих та неперевершених емоцій.

Юнекс Банк започатковує щомісячний вибір категорії бонусів за якою здійснюватиметься щомісячна виплата кешбеку. Оберіть категорію покупок, за які бажаєте отримувати винагороду, просто заповнивши форму на сайті банку unexbank.ua

З 12 лютого по 30 квітня 2020 року розраховуйтеся кредитною карткою «UNEX CARD» на суму від 300 грн як за рахунок кредитних, так і власних коштів та отримуйте кешбек:

  • 3% від суми оплати в аптеках
  • 10% від суми оплати в магазинах одягу, взуття
  • 5% від суми оплати в магазинах електроніки
  • 25% від суми вартості оплати послуг готелів
  • 20% від суми оплати в ювелірних магазинах

Не чекайте відповідного моменту, вже зараз приєднуйтесь до самої любовної акції 2020 року «Даруйте свято разом з Юнекс Банком» і купуйте подарунки для Нього або для Неї з величезним кешбеком! Ваша половинка вже замовила подарунок, а Ви?

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie