Розкішне життя харківського комунальник, директора КП «Міськелектротранссервіс» Владислава Васенка.

Епоха бідності скінчилася. Принаймні, для директора комунального підприємства «Міськелектротранссервіс» Владислава Васенка.

Поки вся країна знаходиться в кризі через карантин, комунальник закінчує ремонт у розкішному новозбудованому маєтку. Ця нерухомість незадекларована, тому що записана на тестя Васенка – Миколу Знаковського. Крім будинку на тестя записаний мотоцикл BMW. Раніше на Знаковського була записана квартира в центрі Харкова, де проживав Васенко з сім’єю. Як нам вдалося дізнатися, Знаковський не мав доходів на купівлю дорогої нерухомості та автомобілів. Ми хотіли розпитати його про походження коштів на красиве життя, але за місцем реєстрації, у п’ятиповерхівці на Нових Домах, нам ніхто не відчинив. Інше майно Васенка також записано на родичів. Так, на тещу, Тамару Знаковську, записаний автомобіль Porsche Cayenne. На дружину, Анну Васенко, записаний автомобіль Toyota Sequoia та ще один мотоцикл BMW. Дружина, до речі, також працює у КП «Міськелектротранссервіс», її зарплата складає 9,5 тисяч гривень. Сам директор комунального підприємства «Міськелектротранссервіс» володіє мотоциклом Yamaha та квартирою. У декларації Васенко зазначив, що вартість мотоциклу лише 49 тис. грн, хоча його ринкова вартість у 5 разів більша. Трикімнатну квартиру на Олексіївці Васенко оцінив у 100 тис. грн. Нагадаємо, що КП «Міськелектротранссервіс» займається ремонтом трамвайних рейок та контактних мереж наземного електротранспорту.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie