Lena Oleynick

В Україні відкрито перший офіс Міжнародної асоціації торговельних центрів (World Trade Centers Association, WTCA)

Відтепер українські підприємці через "World Trade Center Kyiv" мають можливість знайти партнерів зі світових корпорацій

В Україні відкрито перший офіс Міжнародної асоціації торговельних центрів (World Trade Centers Association, WTCA), що дозволить збільшити залучення іноземних інвестицій та сприяти розвитку українського бізнесу. Про це під час пресконференції в “Укрінформ” повідомив президент WTC Kyiv Валерій Мещеряков.

"Входження України до Міжнародної асоціації торговельних центрів є свідченням того, що інвестиційний та підприємницький потенціал країни сьогодні приваблює іноземних інвесторів", - зазначив Мещеряков.

За його словами, відкриття офісу WTCA виводить Україну в світове бізнессередовище, як рівного, повноправного гравця. Ця організація є глобальним співтовариством, що об'єднує понад 100 країн і має власні офіси в 320 містах світу. Протягом двох років у Києві збудують штаб-квартиру WTC Kyiv.

Крім того, буде створено онлайн ресурс київського офісу, де українські підприємці можуть долучитися до співпраці з асоціацією і отримувати інвестиції для розвитку. “Це полегшить комунікацію між українськими підприємцями та світовими фінансовими хабами,” - розповіла віцепрезидентка WTC Kyiv, Юлія Ванченко.

Як повідомлялося, Всесвітній торговий центр в Києві (WTC Kyiv) представляє міжнародне співтовариство, яке об'єднує підприємців, промисловців, державні установи та органи місцевого самоврядування, щоб надати нового імпульс економіці України для конкурентного розвитку громадян і бізнес-ініціатив. WTC Київ отримав статус члена WTCA.

Виконавчий директор WTCA Робін ван Пуйенбрук, який прилетів до України з нагоди відкриття WTC Київ, розповів про досвід налагодження ефективних міжнародних зв’язків та структуру світових фінансових хабів, а також вручив сертифікат від WTCA, що підтверджує офіційний статус WTC Kyiv.

WTCA - це міжнародна екосистема глобальних зв'язків та інтегрованих торговельних послуг, працює майже в 100 країнах. Асоціація стимулює торговельні та інвестиційні можливості для забудовників комерційної нерухомості, агентств економічного розвитку і міжнародного бізнесу.

WTC Kyiv представляє міжнародну спільноту, що об’єднує підприємців, промисловців, державні установи та органи місцевого самоврядування, щоб надати новий імпульс економіці України задля конкурентного розвитку громадян та бізнес-ініціатив. WTC Київ набув статус члена Асоціації WTC, що через світові ділові кола в більш ніж 330 торговельних центрах та понад 90 країнах об’єднує українських підприємців із джерелами міжнародного фінансування, стратегічними партнерами та каналами дистрибуції. WTC Київ створює прозорий та підзвітний механізм інвестування, що надає доступ інвесторам до мережі перевірених партнерів, створюючи нову конкурентну економіку в Україні.

WTC Київ – унікальна екосистема, що інтегрована в міжнародну мережу та світові ділові кола і допомагає українському бізнесу залучати інвестиції, розвивати міжнародне партнерство та дистрибуцію.

Газовый шантаж и в космос с грязной жопой 250921

Газовый шантаж и в космос с грязной жопой 250921

Скільки коштує квиток на орбіту? Розмова з ДОРЖЕМ БАТУ - Час за Гринвічем.

Скільки коштує квиток на орбіту? Розмова з ДОРЖЕМ БАТУ - Час за Гринвічем.

Коли полетіти на орбіту стане так само звично, як придбати квиток на літак-лоукостер? З якими труднощами стикаються перші космічні туристи? І які реальні перспективи опанування ближнього та дальнього космосу у недалекому майбутньому? В ексклюзивно...

Замах на радника президента: хто такий Сергій Шефір і наскільки він важливий для Зеленського.

Замах на радника президента: хто такий Сергій Шефір і наскільки він важливий для Зеленського.

Хотіли вбити чи залякати? Резонансна і справжня шпигунська історія сталася цього тижня з першим помічником президента України Сергієм Шефіром Його автомобіль обстріляли на дорозі під Києвом. У лімузин Audi влучило 18 куль. Шефіра не зачепило, а от...

Олігархи в законі: що насправді ухвалила Верховна Рада та чи стане українцям жити краще.

Олігархи в законі: що насправді ухвалила Верховна Рада та чи стане українцям жити краще.

“Замах” на Шефіра – це напад, організований олігархами. Таку версію дружно просувають і на Банковій, і у зеленій партії. Тільки от не сходиться. Як підмітили журналісти, Шефір останнім часом сварився не з олігархами, а із Зеленським. А з олігархам...

Секс, оргії, порнозірки і велика політика: Клінтон, Трамп, Берлусконі та інші - Час за Гринвічем.

Секс, оргії, порнозірки і велика політика: Клінтон, Трамп, Берлусконі та інші - Час за Гринвічем.

Хто з політиків опинився в центрі гучних скандалів через інтим на робочому місці чи зв’язок із секспрацівницями? Хто втратив свою посаду через суспільний розголос, а хто не дуже й постраждав через власну велелюбність. Про високі посади та приземле...

Шефір і собаки, а також невдалі замахи на українських політиків - Андрій Римарук – гість Легко-шоу.

Шефір і собаки, а також невдалі замахи на українських політиків - Андрій Римарук – гість Легко-шоу.

Друзі та подруги, вітаємо вас на дев’ятому випуску “Легко-шоу”! Хотіли показати вам коней і собак, а доведеться – Шефіра, Зеленського, Квартал і Разумкова. Ну і ще трошки пожартуємо про сюрреалістичне сьогодення. Марина Данилюк-Ярмолаєва і Богдан ...