Lena Oleynick

Сила візії: MG Vion club та Маргулан Сейсембай в Chalet Equides Restaurant

Світом правлять візіонери, у п’ятницю 16 жовтня Chalet Equides Restaurant гостинно відкрив двері для членів та гостей клубу MG Vion. Творчі, креативні, натхнені, самодостатні - клуб MG Vision Марисі Горобець об’єднав жінок, які прагнуть створювати та вдосконалюватись. Кожна подія клубу - це надзвичайно концентрований досвід елегантного нетворкінгу, яскравих гостей та спікерів, тут особлива атмосфера, де народжуються нові ідеї та бізнес- альянси.

Саме тому Equides Club та розташований на його території Chalet Equides Restaurant - ідеальне місце для масштабних подій та знакових бізнес- зустрічей: “Атмосфера, яка відразу налаштовує думати про високе, говорити про вічне та сьогодення - все це, плюс неокласичний стиль в стравах та інтер'єрі, надихає створювати яскраві події »- розповідає директор Chalet Equides Restaurant Ірина Тарасова, єдиний фуд дизайнер(food designer)в Україні.

Справжній експрес курс бізнес адміністрування, лайф хаки та інсайди від легендарного підприємця та мандрівника Маргулана Сейсембай, авторське меню від Ірини Тарасової, в бездоганному виконанні шефа-амбасадора Всесвітнього економічного форуму в Давосі Сергія Протченка, а ще розкіш спілкування з однодумцями та бізнес- парнерами — таким запам'ятався надихаючий бранч MG Visision