Спокійно: запустилася нова платформа пошуку психологів

В Україні запустилася платформа для пошуку фахівців в області психології — EgoBalance. Автоматизований сервіс допомагає за декілька хвилин підібрати психолога, ґрунтуючись на запитах користувача.

За словами ідейної натхненниці та співзасновниці EgoBalace Марії Сірик, мета проекту допомогти українцям набути звичку — піклуватися про себе.

“Психологічне та фізичне здоров‘я тісно взаємопов’язані та однаково важливі. Ми в більшості своїй звикли думати, що емоційне виснаження, пригнічений настрій або апатія пройдуть самі по собі. І якщо тренд на здорове та красиве тіло допоміг звернути увагу на фізичне здоров'я, то з психологічним у нас все ще тиша.

Для багатьох людей є незрозумілими або несуттєвими причини, через які варто було б звернутися до психолога, але мало хто знає, де знайти кваліфікованого фахівця. Ми створили платформу, щоб допомогти вирішити цю проблему, і показати що звертатися за допомогою до психолога — це нормально."

На сайті проекту представлені фахівці різного профілю та цінової категорії. У кожного психолога є детальний опис та відеопрезентація, і перш ніж потрапити на платформу, всі проходять перевірку.

“В психології немає одного пріоритетного напрямку або методу. Кожний має свої переваги, у кожного напрямку є свої “секрети”. Наприклад, гештальт-терапія фокусується на усвідомленні своїх емоцій, почуттів, думок, у когнітивно-поведінковому напрямку працюють з неусвідомленими руйнівними думками, що заважають реалізовуватись, а в арт-терапії основою є пошук відповідей через творчі образи або метафори. Об'єднує всіх одне — ефективність напряму залежить лише від рук професіонала. — каже Денис Голобородько, співзасновник платформи, — Під час відбору на платформу ми перевіряємо дипломи та сертифікати спеціалістів, а також з кожним проводимо співбесіду, щоб зрозуміти їх професійні навички та морально-етичні цінності. Ми впевнені в наших психологах, і можемо гарантувати їх професіоналізм та сумлінність у роботі з кожним клієнтом.”

Зараз EgoBalance працює в тестовому режимі та має кілька форматів підбору психологів через тестування, особистий підбір, самостійний вибір зі списку. Надалі керівники проекту планують розширити платформу, збільшивши кількість професіоналів з різних напрямків.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie