Media User

Спокійно: запустилася нова платформа пошуку психологів

В Україні запустилася платформа для пошуку фахівців в області психології — EgoBalance. Автоматизований сервіс допомагає за декілька хвилин підібрати психолога, ґрунтуючись на запитах користувача.

За словами ідейної натхненниці та співзасновниці EgoBalace Марії Сірик, мета проекту допомогти українцям набути звичку — піклуватися про себе.

“Психологічне та фізичне здоров‘я тісно взаємопов’язані та однаково важливі. Ми в більшості своїй звикли думати, що емоційне виснаження, пригнічений настрій або апатія пройдуть самі по собі. І якщо тренд на здорове та красиве тіло допоміг звернути увагу на фізичне здоров'я, то з психологічним у нас все ще тиша.

Для багатьох людей є незрозумілими або несуттєвими причини, через які варто було б звернутися до психолога, але мало хто знає, де знайти кваліфікованого фахівця. Ми створили платформу, щоб допомогти вирішити цю проблему, і показати що звертатися за допомогою до психолога — це нормально."

На сайті проекту представлені фахівці різного профілю та цінової категорії. У кожного психолога є детальний опис та відеопрезентація, і перш ніж потрапити на платформу, всі проходять перевірку.

“В психології немає одного пріоритетного напрямку або методу. Кожний має свої переваги, у кожного напрямку є свої “секрети”. Наприклад, гештальт-терапія фокусується на усвідомленні своїх емоцій, почуттів, думок, у когнітивно-поведінковому напрямку працюють з неусвідомленими руйнівними думками, що заважають реалізовуватись, а в арт-терапії основою є пошук відповідей через творчі образи або метафори. Об'єднує всіх одне — ефективність напряму залежить лише від рук професіонала. — каже Денис Голобородько, співзасновник платформи, — Під час відбору на платформу ми перевіряємо дипломи та сертифікати спеціалістів, а також з кожним проводимо співбесіду, щоб зрозуміти їх професійні навички та морально-етичні цінності. Ми впевнені в наших психологах, і можемо гарантувати їх професіоналізм та сумлінність у роботі з кожним клієнтом.”

Зараз EgoBalance працює в тестовому режимі та має кілька форматів підбору психологів через тестування, особистий підбір, самостійний вибір зі списку. Надалі керівники проекту планують розширити платформу, збільшивши кількість професіоналів з різних напрямків.

Жах! На Чернігівщині від  «корони»  помер лікар. Селяни залишились без меддопомоги

Жах! На Чернігівщині від «корони» помер лікар. Селяни залишились без меддопомоги

Село Нехаївка на Чернігівщині має близько тисячі мешканців. Чимало уже перехворіли коронавірусом. Причому, цілими родинами. Але надалі їх рятувати від недуг нікому - єдиний лікар помер. Від COVID-19. Їхати на мізерну зарплатню медики не поспішають...

«Пік страху» , або  «Let it snow»  виходить на широкі екрани: про що стрічка / включення з передпоказу.

«Пік страху» , або «Let it snow» виходить на широкі екрани: про що стрічка / включення з передпоказу.

Екстремальний спорт, приголомшлива краса грузинських гір, кохання і таємничий убивця, який прагне знищити головну героїню. Усе це в новому українсько-голівудському фільмі «Пік страху» від українського режисера Станіслава Капралова. В одному з київ...

Коли в Україні почнеться вакцинація від COVID-19, Pro новини, 26 січня 2021.

Коли в Україні почнеться вакцинація від COVID-19, Pro новини, 26 січня 2021.

У випуску програми "Pro новини" за 26 січня – Україні у 2021 році обіцяють 8 мільйонів доз вакцини від COVID-19. Водночас в українських реаліях найоптимальнішим варіантом буде використання саме китайського препарату. Читати на сайті:

Надеюсь Навальный никого не введет в заблуждение 260121.

Надеюсь Навальный никого не введет в заблуждение 260121.

Українська Спілка Блогерів

Основні вакцини світу: які їхні особливості та відмінності.

Основні вакцини світу: які їхні особливості та відмінності.

Глобальна кампанія щеплень проти коронавірусу вже почалася. Утім розробки вакцин тривають і досі. Читати на сайті:

Вакцинуймося! Бо ми того варті. Чим і коли? Питання відкрите

Вакцинуймося! Бо ми того варті. Чим і коли? Питання відкрите

Те, що щеплення від COVІD-19 потрібне, уже ні в кого не викликає сумнівів. Але якою вакциною? І чи закупила влада вакцину, як анонсувала, та в якій кількості - тут починається плутанина. Розібратися в ній пробували експерти під час програми "Країн...

1