Xiaomi запатентував новий гнучкий смартфон

На сайті Державного управління у справах інтелектуальної власності КНР (CNIPA) з’явилася інформація про новий смартфон Xiaomi з гнучкою конструкцією.

Xiaomi смартфон

Джерело фото: gizmochina.com

Як повідомляють джерела, мова йде про апарат подвійного складання. У розкритому стані такий пристрій буде походити на планшет невеликого розміру.

Загнув праву і ліві бокові дисплея назад, користувачі отримають смартфон моноблочного типу, у якого по центру тильної панелі буде проходити лінія розрізу.

Джерело фото: gizchina.com

Особливість новинки – численні камери, розташовані в невеликих отворах в екрані. Так, в центральній частині гнучкого дисплея можна бачити основний модуль і два додаткових сенсора.

Xiaomi запатантував новий гнучкий смартфон

Джерело фото: gizchina.com

У лівому і правому верхніх кутах екрана розташовано ще по одній камері. При додаванні апарату ці модулі опиняться поруч один з одним в тильній частині.

Будь-яка інформація про технічні характеристики гнучкого смартфона в патентній документації, на жаль, не наводиться.

Чи збирається Xiaomi виводити пристрій з описаної конструкцією на комерційний ринок не ясно. Але відомо, що компанія працює над смартфонами з гнучким дисплеєм.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie