Група керуючих Компаній великих торгових центрів України виступить на підтримку бізнесу своїх партнерів, надавши орендні канікули на весь період вимушеного простою.

Група керуючих Компаній великих торгових центрів України виступить на підтримку бізнесу своїх партнерів, надавши орендні канікули на весь період вимушеного простою.

«Ситуація безпрецедентна і алгоритмів виходу не існує. Час розставляти пріоритети і діяти, - говорить Андрій Іоанно, керуючий директор групи компаній, в орбіту яких входить мережа меблевих Торгових центрів «Аракс», а також хмельницький ТРЦ «Оазис». - Так, у нас зв'язані руки, але не здоровий глузд. Наші акціонери вважають, що зараз головне – зберегти і підтримати всі верстви бізнесу. Це єдина запорука відродження і країни, і наших компаній, зокрема, по закінченню вимушених заходів ... »

Постанова Кабінету Міністрів про введення карантинних умов паралізувала роботу більшості магазинів ТРЦ, надавши можливість здійснювати господарську діяльність продуктовим маркетам, відділам, які торгують засобами зв'язку та аптекам.

«Усім діючим магазинам ми максимально сприяємо, забезпечуємо необхідні умови для праці, - повідомляє Андрій Владиславович. – Але найвагомішої підтримки зараз потребують ті, чия справа стала заручником соціального колапсу. Таких більшість і серед них – середній та малий бізнес, за якими стоїть не майбутнє підприємств, а життя українських сімей ... Тут про орендну плату і мови бути не може!

Ми закликаємо всіх і кожного дотримуватися рекомендованих правил ізоляції, бути свідомими, берегти себе та близьких. В цьому наша загальна сила та гарантія повернення до трудових буднів в повному складі! »

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie